poniedziałek, 26 lutego 2024

997

  • 6 komentarzy
  • 12090 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA    KPP GRAJEWO w okresie czasu od 23.12.2005r.do 27.12.2005r.  Sprzedaż wyrobów pirotechnicznych
     W dniu 23.12.2005 roku policjanci zatrzymali na oś. Broniewskiego małoletniego, który posiadał przy sobie petardę. W trakcie rozmowy małoletni przyznał, iż zakupił ją w sklepie.
Sprzedawca odpowie przed Sądem za sprzedaż nieletniemu wyrobów pirotechnicznych.


    Nietrzeźwy  kierujący
   W dniu 26.12.2005 roku w miejscowości Sikora zatrzymano do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Audi 80. Kierowca znajdował się w stanie nietrzeźwym 1.74 promila. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym.


    Zniszczenie mienia
       W dniu 26.12.2005 roku w miejscowości Czerwonki gm.Radziłów nieustalony sprawca wszedł do przedsionka domu gdzie podpalił pilarkę spalinową. Pokrzywdzony  wartość strat  oszacował na sumę 1700 zł.


     Nietrzeźwy  kierujący    
     W  dniu 27.12.2005 roku w miejscowości Ruda zatrzymano do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus. Kierowca znajdował się na dwóch gazach. Wynik badania stanu trzeźwości 1,05 promila.


 


www.policja.e-grajewo.pl

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (6)

a o dzisiajszej stluczce na skrzyzowaniu to gdzie? :D :P

szkoda ze policjantow niesprawdzajo na sluzbie alkomatem ...szkoda szkoda..:)

A wypadek ze Szczuczyna na Lomzynskiej....?

Własnie! jak znalazł się samochód ,na posesji przy ulicy łomżyńskej w Szczuczynie ,w pozycji jakby spadł z nieba.dlaczego tak sądzę? ogrodzenie nie było zniszczone ,a on stał wbity w ziemię.straż stała i nie wiedziała co robić.może Swiety Mikołaj nim jechal inie wyrobiłsię na zakręcie? może i na komendzie nic o tym nie wiedzą ?

Wielkie podzękowania dla grajewskiej policji i dla aspiranta Jarosława P. !!! Rozwiązał, zdawałoby się, beznadziejną sprawę oszustwa w e-bay. Znalazł sprawcę, co nie było łatwe (myślałem, że niemożliwe) i odzyskałem już pieniądze.
A mówią, że policja nic nie robi ... Dziękuję.

chwala wszystkim dodrym policjantom

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.