środa, 17 kwietnia 2024

997

  • 6 komentarzy
  • 13448 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP W GRAJEWIE
03 -07. 12.2005 roku
1.Nietrzeźwy kierujący
W dniu 03.12.2005 roku na ulicy Kopernika w Grajewie zatrzymano do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki VW, który znajdował się w stanie nietrzeźwym (2,94 promila).
2.Nietrzeźwy kierujący
W dniu 05.12.2005roku w miejscowości Wierzbowo zatrzymano do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym, który znajdował się w stanie nietrzeźwym (2,2 promila).
3.Wypadek drogowy
W dniu 06.12.2005 roku w Grajewie na ul. Wojska Polskiego kierujący samochodem osobowym m-ki Skoda Octawia potrącił przebiegającą przez jezdnię siedemnastoletnią dziewczynę, która doznała obrażeń w postaci urazu miednicy oraz ogólnych potłuczeń.


nadkom. W. Roszkowski

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (6)

Waldi, to teraz Ty jestes rzecznikiem. Następną "fuchę" Ci dowalili ?

pijanych kierowcow trzeba tak samo traktowac np. jak w nowym jorku. To dziala!

poprostu cudownie! pijani kierowcy powinni ponosic surowe kary! a ten czlowiek ktory potracil ta dziewczyne prawdopodobnie nie widzial jej bo takie byly warunki pogodowe... wspolczuje zarowno jej jak i temu kierowcy... a dziewczynie zycze szykiego powrotu do zdrowia!

a jak traktują w nowym jorku ? :>

hm, w nowym jorku,gdy zatrzyma cie tylko do kontroli i powiesz jedne slowo za duzo to lezysz na ulicy skuty, i dopiero z toba rozmawia,a jak bys byl pijany, to ojojj

No to chyba zaden z was nie byl nigdy w NY , mnie jak tam zatrzymali pijanego gdy wracalismy z ryb to odstawili nas do pierwszego hotelu , kazali sie przespac i dopiero siadac za kierownice .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.