niedziela, 5 grudnia 2021

997

  • 9 komentarzy
  • 10529 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO w okresie czasu od 19.11.2005r. do 21.11.2005r.

1. Nietrzeźwy kierujący
W miejscowości Popowo gm. Grajewo zatrzymano do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus C360 badanie stanu trzeźwości wykazało 1,05 promila
2. Kradzież rzeczy
W Rajgrodzie z cmentarza parafialnego nieznani sprawcy dokonali kradzieży z nagrobka lampionu wykonanego ze stopu brązu i mosiądzu oraz szklanej kopuły imitującej płomień wartość skradzionej rzeczy pokrzywdzona oszacowała na kwotę 620 zł.
3. Uszkodzenie mienia
W Grajewie na ulicy Plac Niepodległości w sklepie przemysłowym uszkodzono żaluzję zabezpieczającą drzwi i okna oraz wybito szybę w oknie. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na 1000 zł
APELUJEMY o pomoc w ustaleniu sprawcy chuligańskiego wybryku.
4. Kradzież piły motorowej i roweru górskiego
W Grajewie na ul. Sadowej nieustaleni dotychczas sprawcy z budynku gospodarczego dokonali kradzieży piły motorowej renomowanej firmy oraz roweru górskiego koloru zielonego- żółtego. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę 500 zł.

mł.asp. Andrzej Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (9)

brawo ! policja zamiast zając sie powarzniejszymi sprawami to tylko czeka aby zabrac rolnikowi prawo jazdy... :| natomiast kierowcy samochodów jeżdzą pijani non stop i nikt im prawka nbie odbierze bo po co jesli mozna scigac rolnikow np. za niesprawny ciągnik.. czy w tym przypadku jazda pod wpływem alkoholu ... policja wezcie sie za samochody bo to one zazwyczaj sa przyczyna smierci na drogach

Brawo dla Straży Miejskiej - byłem światkiem (niedawno), brawurowego wycznu owych panów polegającego na zatrzynaniu łamiącego prawo osobnika , połuczeniu i nakazie stosowania się do prawa.( Chłopak jechał rowerem po pustym chodniku przy targowicy - potem szedł pieszo ). Brawo aby tak dalej tylko z jeszcze groźniejszymi przystempcamy (x )

to był żółto-czarny rower

ki X: Podziwiam twoją inteligencję. Robisz fajne błędy ortograficzne. hehe

he facet se walnoł sete zeby nie było zimno jak jedzie a juz sie go czepiajo hehe pozdro !!!pijcie dalej

nono!!!od kiedy policja zajmuje sie takimi sprawkami??//

nono!!!!trzymac tak dalej:):):P:Prower zapewne sie znajdzie tylko pewnie innego koloru:D

jestem za a nawet przeciw

ludzie mieskający na wsi zadużo pijo!!!!! brak im wyobraźni, ich ciągniki to piraty drogowe nie spełniają żadnej normy !!!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.