środa, 17 lipca 2024

997

  • 9 komentarzy
  • 11858 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO w okresie czasu od 19.11.2005r. do 21.11.2005r.

1. Nietrzeźwy kierujący
W miejscowości Popowo gm. Grajewo zatrzymano do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus C360 badanie stanu trzeźwości wykazało 1,05 promila
2. Kradzież rzeczy
W Rajgrodzie z cmentarza parafialnego nieznani sprawcy dokonali kradzieży z nagrobka lampionu wykonanego ze stopu brązu i mosiądzu oraz szklanej kopuły imitującej płomień wartość skradzionej rzeczy pokrzywdzona oszacowała na kwotę 620 zł.
3. Uszkodzenie mienia
W Grajewie na ulicy Plac Niepodległości w sklepie przemysłowym uszkodzono żaluzję zabezpieczającą drzwi i okna oraz wybito szybę w oknie. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na 1000 zł
APELUJEMY o pomoc w ustaleniu sprawcy chuligańskiego wybryku.
4. Kradzież piły motorowej i roweru górskiego
W Grajewie na ul. Sadowej nieustaleni dotychczas sprawcy z budynku gospodarczego dokonali kradzieży piły motorowej renomowanej firmy oraz roweru górskiego koloru zielonego- żółtego. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę 500 zł.

mł.asp. Andrzej Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (9)

brawo ! policja zamiast zając sie powarzniejszymi sprawami to tylko czeka aby zabrac rolnikowi prawo jazdy... :| natomiast kierowcy samochodów jeżdzą pijani non stop i nikt im prawka nbie odbierze bo po co jesli mozna scigac rolnikow np. za niesprawny ciągnik.. czy w tym przypadku jazda pod wpływem alkoholu ... policja wezcie sie za samochody bo to one zazwyczaj sa przyczyna smierci na drogach

Brawo dla Straży Miejskiej - byłem światkiem (niedawno), brawurowego wycznu owych panów polegającego na zatrzynaniu łamiącego prawo osobnika , połuczeniu i nakazie stosowania się do prawa.( Chłopak jechał rowerem po pustym chodniku przy targowicy - potem szedł pieszo ). Brawo aby tak dalej tylko z jeszcze groźniejszymi przystempcamy (x )

to był żółto-czarny rower

ki X: Podziwiam twoją inteligencję. Robisz fajne błędy ortograficzne. hehe

he facet se walnoł sete zeby nie było zimno jak jedzie a juz sie go czepiajo hehe pozdro !!!pijcie dalej

nono!!!od kiedy policja zajmuje sie takimi sprawkami??//

nono!!!!trzymac tak dalej:):):P:Prower zapewne sie znajdzie tylko pewnie innego koloru:D

jestem za a nawet przeciw

ludzie mieskający na wsi zadużo pijo!!!!! brak im wyobraźni, ich ciągniki to piraty drogowe nie spełniają żadnej normy !!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.