wtorek, 27 lutego 2024

997

  • 7 komentarzy
  • 11971 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO w okresie czasu od 10.11.2005r. do 14.11.2005r.

1. Oszustwo
Mieszkanka miejscowości Toczyłowo została oszukana przez kobietę, która pod pozorem przekazania wygranej wyłudziła od pokrzywdzonej kwotę 250 zł. Sprawczyni niebawem została zatrzymana przez patrol policji.
APELUJEMY do mieszkańców powiatu grajewskiego o zgłaszanie Policji podobnych zdarzeń w celu podjęcia zdecydowanych działań wobec parających się oszustwami.
2. Uszkodzenie ogrodzenia
W nocy 11 listopada w bezpośrednim pościgu policjanci zatrzymali młodego mężczyzne mieszkańca os. Południe, który dokonał uszkodzenia betonowego ogrodzenia na ul. Wiktorowo. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę 150 zł. Sprawca został umieszczony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych w celu wytrzeźwienia z uwagi na jego stan nietrzeźwości.
3. Uszkodzenie mienia
W nocy z 11/12 w Grajewie na ul. Piłsudskiego nieznany dotychczas sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych do sklepu odzieżowo - obuwniczego. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na 1000 zł.
Tej samej nocy na os. Południe 60 ujawniono wybicie podwójnej szyby sklepowej. Pokrzywdzony wartość szyby oszacował na kwotę 700 zł.
APELUJEMY do osób, które mogły widzieć opisane zdarzenia o przekazanie informacji o sprawcach. Informację można zamieścić na stronie internetowej, zapewnia się pełną anonimowość lub zadzwonić, nawet anonimowo, bezpośrednio na Policję - tel. zaufania 272-22-22. Chuligani którzy wybili szyby nie powinni czuć się bezkarnie.
4. Nietrzeźwy kierujący
12 listopada 2005 roku na ul. Wojska Polskiego zatrzymano do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Chevrolet, którym kierował mieszkaniec miejscowości Ogrodniczki; wynik badania stanu trzeźwości to 2,33 promila. Kierowca nie posiadał przy sobie prawo jazdy, a samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym w Grajewie.

mł. asp. A. Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (7)

Ładna składnia ( szczególnie w punkcie 2. ) no no pogratulowac

bezposredni poscig ? hehe dobre
a.c.ab.

Jezeli nie macie co pisac to nie musicie pisac nieprawdy. Bo jeżeli zostalo rozwalone ogrodzenie to to nie oznacza ze złapaliscie sprawce i nie musicie sobie wypisywać pochwał. Szedlem z kumplem i jego braciak z kopa rozwalił przęsło i nikt go nie złapał do tej pory. ...

niewiem co wy robicie na tym komisariacie zamiast łapac z łodzieji to wy za byle co młodziez spisujecie

Cali Polacy krytykować potrafia doskonale a jeżeli chodzi o ich samych to inaczej śpiewają. Żenada.

Młodzież spisywać? Taką młodzież to powinno się powybijać co do jednego! "Szedlem z kumplem i jego braciak z kopa rozwalił przęsło i nikt go nie złapał do tej pory. ..." - nie ma co, piekne społeczeństwo nam rośnie....

radykal: nie chodzi o spoleczenstwo bo tego sie nie naprawi w najblizszym czasie. tylko chodzi o prawde :]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.