997

  • 4 komentarzy
  • 11467 wyświetleń

Kronika policyjna 997

28.10.2005r.
Kolizja drogowa z udziałem nietrzeźwego kierującego.

W Grajewie na ul. Dwornej doszło do kolizji drogowej. Uczestniczył w niej kierujący samochodem osobowym Opel Astra kombi mieszkaniec Grajewa (os. Centrum) z samochodem Fiat 126p, którym kierował mieszkaniec Uścianek gm. Grajewo. Sprawca kolizji (kierowca Opla) odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki temu, iż pokrzywdzony zapamiętał nr rejestracyjny pojazdu, natychmiast ustalono właściciela i zatrzymano w jego miejscu zamieszkania. Użyty alkomat wykazał b. wysoką zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - 2,4 promila.. Z powodu stanu w jakim się znajdował kierowca został zatrzymany w pomieszczeniach Policji. Przyznał się on do winy podczas przesłuchani w następnym dniu.

29.10.2005r.
Kradzież mienia.

Dzielnicowy z terenu wiejskiego gm. Grajewo zatrzymał w pobliżu miejscowości Ruda (okolice przystanku PKP) dwóch mężczyzn w wieku 19 lat z miejscowości Modzele Skudorze (gm. Łomża). Dokonywali oni kradzieży przewodu miedzianego firmy telekomunikacyjnej, w ilości ok. 55 m. Jak się okazało ci sami sprawcy dokonali również wcześniej podobnej kradzieży. Obaj zatrzymani przyznali się do zarzutów i odpowiedzą przed Sądem Rejonowym w Grajewie za kradzież mienia.

Rzecznik prasowy KPP Grajewo A. Łagodziński
www.policja.e-grajewo.pl

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (4)

o matko co to sie dzieje z ta młodzieża tylko brac przyklad no z kierowcy ktory jezdzi po pijaku tez :p niezle

a czemu e- grajewo nic nie pisze na temat wypadku na skrzyżowaniu świetlnyn

oj coś słabo ci to obserwowanie wychodzi ostatnio
masz przecie +Wypadek w centrum+

wiecie moze kto to w tym oplu jechal? kto to slyszal po pijaku jezdzic i jeszcze uciec.. dobrze ze to tylko tak sie skonczylo.. momo wszystko uwazam ze kierowca astry powinien poniesc odpowiednie konsekwencje!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.