997

  • 7 komentarzy
  • 12093 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO w okresie czasu od 22.09.2005r.do 29.09.2005r.


Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszych policjantów, którzy wytrwale pracując ustalili sprawców wybicia szyb w poczekalni na Dworcu PKP, uszkodzenia szyb w sklepie na ul. Mickiewicza , kradzieży przyczepki w miejscowości Kolonia Konopki i usiłowania włamania do mieszkania na ul. Kolejowej.1.Kradzież z włamaniem do samochodu
W nocy z 23/24.09.2005r. na parkingu osiedlowym przy bloku nr 8 os. Południe złodziej wybił szybę boczną w samochodzie marki Citroen AX po czym dokonał kradzieży z wnętrza pojazdu torby z dokumentami.
2.Nietrzeźwy kierujący
W miejscowości Zalesie gm. Wąsosz policjanci zatrzymali traktorzystę, który kierował w stanie nietrzeźwym. Wynik badania 2,97 promila.
3.Zatrzymany poszukiwany
W miejscowości Białaszewo gm. Grajewo w trakcie kontroli drogowej zatrzymano poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie w celu odkonwojowania do Zakładu Karnego.


JEST SIĘ CZYM POCHWALIĆ!!
W dniu 19.09.2005 roku policjanci grajewscy zatrzymali mężczyznę w wieku 19 lat mieszkańca Wrocławia czasowo przebywającego w Grajewie, któremu udowodniono popełnienie 14 przestępstw polegających na :
 8 włamań do samochodów głównie na os. Południe,
 1 kradzież samochodowa,
 3 uszkodzenia samochodów,
 2 przypadki rozprowadzania narkotyków w postaci marihuany w znacznych ilościach,
Sąd Rejonowy w Grajewie na wniosek Policji i Prokuratora zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

www.policja.e-grajewo.pl

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (7)

obaczta no i dobrze zmniejszy sie przestepczosc w naszym grajdolku

Brawo nareszcie lapneli jakiegoś delera

Czemu nie piszecie ile spraw zostało umożonych, z braku wykrycia sprawcy ..?

jak mi ktoś zdewastował poloneza zgłosiłem się napolicję ioszacowałem szkodęna ok 450 zł. Policjanci zażądali wyceny naprawy z warsztatu samochodowego w przeciwnym wypadku obniżyć trzeba będzie szkody na ok 200 zł. noi zprzestępstwa robi się wykroczenie i statystyki grają. paranoja

chcialbym spytać czy w grajewie dalej policjanci stoją na obrzezach grajewa i kasują kierowców dostawy pieczywa ,gazet,itp.za stan tech.poj.
w postaci kilka bułeczek.chleba.,przeterminowanych gazet porno CD,DW itd.

nie ma się czym chwalic

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.