środa, 17 kwietnia 2024

997

  • 1 komentarzy
  • 10724 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO 27-31.07.2005r.

1. Kradzież mieszkaniowa.
W Grajewie na os. Południu odnotowano dwa przestępstwa w kategorii kradzież z włamaniem do mieszkania. Sprawcy wykorzystali nieobecność domowników i dokonali kradzieży złotej biżuterii. W roku 2005r. Jest to już czwarty przypadek podobnego przestępstwa.

APELUJEMY! do mieszkańców Grajewa, a zwłaszcza do mieszkańców os. Południe o zwracanie uwagi na osoby, które bez celu przebywają w klatkach schodowych lub przez dłuższy okres czasu obserwują zachowania mieszkańców bloku. O swoich spostrzeżeniach prosimy informować Policję w celu niedopuszczenia do dalszych przestępstw.

2. Kradzież mienia.
Mieszkanka miejscowości Bagienice gm. Wąsosz przebywając w Grajewie utraciła w nieznanych okolicznościach dokumenty oraz 1600 euro i 150 zł. Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo.

3. Nietrzeźwy kierujący.
Na drodze Czarnawieś – Tama zatrzymano do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Dacia Logan. Wynik stanu trzeźwości 2,45 promila. Zatrzymano prawojazdy kategorii B.

4. Kradzież roweru.
W Rajgrodzie na ul. Warszawskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki „Arkus” . Rower pozostawiony był przy sklepie. Wartość roweru 400zł.

5. Wypadek drogowy.
W nocy z 04/05.08.2005 na drodze Grajewo – Szczuczyn doszło do wypadku drogowego w wyniku którego śmierć poniósł pasażer samochodu marki Audi, mieszkaniec Szczuczyna lat 23. Jak ustalono przyczyną wypadku mogło być nieostrożne zachowanie pasażera znajdującego się pod wpływem alkoholu. W chwili obecnej trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

6. Uszkodzenie mienia.
W nocy z 05/06.08.2005r nieustaleni dotychczas sprawcy w Grajewie na ul. Ełckiej dokonali uszkodzenia metalowej barierki usytuowanej przy schodach prowadzących do sklepu w budynku nr 12. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dewastacji mienia dokonała grupa młodzieży powracająca z zabawy. Osoby posiadające informacje w powyższej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny lub na stronie. Zapewniamy anonimowość.


W ostatnim okresie czasu policjanci KPP w Grajewie otrzymują sygnały o próbach oszustw dokonywanych przez osoby podające się za członków rodzin które telefonicznie usiłują wyłudzić pieniądze pod postacią pożyczek bądź zapomóg. Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu aby zgłaszali takie fakty na policję a każdą rozmowę telefoniczną zapisywały z utrwaleniem daty i godziny takiego połączenia.


mł.asp. A. Łagodziński KPP Grajewo

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (1)

Hamstwo Sie Szerzy!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.