piątek, 8 grudnia 2023

997

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 14-20.03.2005r.

1. Naruszenie zakazu sądowego.
W dniu 14.03.2005r. ok. godz. 21.30 w Grajewie na ul.Targowej policjanci z KPP Grajewo zatrzymali do kontroli drogowej jadącego ulica rowerzystę. W trakcie kontroli ustalili, iż kierujący znajduje się pod działaniem alkoholu wynik badania 1promil, ponadto posiada sądowy zakaz kierowania rowerem.

2. Oszustwo.
W dniu 17.03.2005r. do Komendy Powiatowej Policji zgłosił się mieszkaniec os. Centrum, który zgłosił, iż stał się ofiara oszustwa w ten sposób, że dokonał wpłaty kwoty 1.000zł jako zaliczkę na konto bankowe mieszkańca Wrocławia, który zobowiązał się dostarczyć samochód osobowy marki BMW. Pomimo tych uzgodnień pojazd nie został sprowadzony z zagranicy.

3. Kradzież mienia.
W dniu 16.03.2005r. w Zespole Szkół w Niećkowie doszło do kradzieży z szatni szkolnej obuwia sportowego marki Reebok wartości 280zł na szkodę ucznia szkoły. Internautów z tej szkoły prosimy o informacje na temat tej kradzieży.

Ponadto odnotowano 8 kolizje drogowe, gdzie kierujący pojazdami mechanicznymi nie zastosowali szczególnych środków ostrożności w związku z panującymi trudnymi warunkami atmosferycznymi w wyniku czego doszło do tych kolizji.
Policjanci KPP Grajewo ujawnili i zatrzymali także 9 nietrzeźwych kierujących.

Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o zachowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie poruszania się ulicami naszych miast i miejscowości z uwagi na panujące trudne warunki atmosferyczne co powoduje dużą ilość zdarzeń drogowych. Ponadto odnotowano także kolizje drogowe w związku z niedostosowaniem prędkości pojazdu do panujących trudnych warunków atmosferycznych . Apelujemy o ostrożność i rozwagę.

Szanowni mieszkańcy powiatu grajewskiego!
Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne, niską temperaturę apelujemy o pomoc osobom szczególnie narażonym w tym trudnym okresie – osoby samotne, nieporadne, bezdomne – przebywające w najbliższym otoczeniu. Okazana pomoc i poinformowanie Policji o takiej osobie może uchronić ja przed najgorszym.

mł.asp. Andrzej Łagodziński


środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.