czwartek, 28 września 2023

Straż pożarna

  • 2 komentarzy
  • 10252 wyświetleń

Kronika 998

Statystyka zdarzeń Powiat Grajewo

W dniu 02.01.2005r o godzinie 1720 w miejscowości Tama (dr. krajowa 61 ) doszło do wypadku samochodu osobowego marki BMW w wyniku którego jedna osoba została ranna. Do działań ratowniczych zadysponowano: jeden zastęp JRG osób 4 oraz jeden zastęp OSP osób 3.
Działania polegały na wydobyciu uwięzionej osoby z wnętrza pojazdu przez ratowników, oświetleniu i zabezpieczeniu terenu akcji a następnie sprawdzeniu czy nie ma wycieków paliwa oraz innych płynów z pojazdu. Straty oszacowano na ok.15tys.zł.

W dniu 08.01.2005r o godzinie 1750 na trasie Popowo – Kurejwa doszło do wypadku samochodowego Skoda Fabia. Do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp JRG, osób 3. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że samochód biorący udział w zdarzeniu znajduje się na środku drogi i jest przewrócony na dach a kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia.
Działania PSP polegały na postawieniu rozbitego samochodu na koła, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprawdzeniu czy nie ma wycieków paliwa oraz innych płynów z pojazdu. Straty oszacowano na około 20 tys.zł.

W dniu 09.01.2005r Państwowa Straż Pożarna przy współudziale OSP dysponowana była do działań ratowniczych czterokrotnie. Dwa zdarzenia związane były z potrąceniem rowerzysty i osoby pieszej przez samochód osobowy a kolejne z wiejącymi silnymi wiatrami na terenie naszego powiatu w tym dniu. Ratownicy usuwali przewrócone drzewa z dróg w miejscowości Radziłów oraz Toczyłowo.

KP PSP Grajewo


środa, 1 czerwca 2005

Kronika 998

środa, 11 maja 2005

Kronika 998

Komentarze (2)

wy obiboki zamiast spac iczekac na zgłoszenia to do miotły i zamiatac ulice

co za palant wypisuje takie głupoty chyba nie ma pojęcia o takiej robocie - amator i tyle!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.