Wiadomości

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 22.12.2008 r. – 28.12.2008 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 2 miejscowe zagrożenia, pożarów nie zanotowano. Ogółem od początku roku zanotowano 755 zdarzeń, w tym 158 pożarów,  590 miejscowych zagrożeń oraz 7 alarmów fałszywych. Ogólna ilość  osób poszkodowanych w zdarzeniach to 130 osób, w tym  8 ofiar śmiertelnych.


 W dniu 22.12.2008 r. o godz. 12.16  w Grajewie na ulicy Piłsudskiego, w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu przez kierującego samochodem osobowym Renault Scenic doszło do potrącenia rowerzysty, który w wyniku uderzenia doznał lekkich obrażeń ciała. Poszkodowanemu na miejscu zdarzenia pomocy udzieliło Pogotowie Ratunkowe. W działaniach ratowniczych trwających prawie godzinę, udział brał jeden zastęp PSP. foto nr 1

W dniu 23.12.2008r o godz. 17.34  w Grajewie na skrzyżowaniu ulic Ełckiej z Wierzbową doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały ranne – jednej z nich pomocy na miejscu udzieliło Pogotowie, drugą przewieziono do szpitala w Grajewie. W działaniach ratowniczych trwających prawie dwie godziny udział brał jeden zastęp PSP oraz inne służby ratownicze.
        
         

                Rzecznik prasowy  KP PSP Grajewo
            mł. bryg. Andrzej Jabłoński                                          

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.