poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

Kronika 998

W dniu 02.09.2004 r. o godzinie 09.08 zanotowano wypadek drogowy na trasie Grajewo – Ruda gm. Grajewo. Ciągnik rolniczy Władimirec uderzył w samochód osobowy Ford Sierra. W wyniku zdarzenia dwie osoby (dziecko w wieku około 2 lat i matka) zostały ranne i przewiezione do szpitala w Grajewie. W akcji ratowniczej trwającej ponad 2 godziny udział brały dwa zastępy JRG Grajewo – 7 strażaków. Straty powstałe w wyniku wypadku oszacowano na 18 tys. zł.

W dniu 05.09.2004 r. o godzinie 19.52 zanotowano wypadek drogowy w miejscowości Miecze gm. Rajgród (droga krajowa Nr 61). Samochód osobowy Mazda zderzył się z ciągnikiem rolniczym C-360 ciągnącym przyczepę ze słomą. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala w Grajewie. Grajewie akcji ratowniczej trwającej prawie 3 godziny udział brał jeden zastęp SRT z JRG Grajewo – 4 strażaków. Straty powstałe w wyniku zdarzenia oszacowano na 32 tys. zł.

W ubiegłym tygodniu zanotowano też dwa pożary upraw rolnych na terenie gminy Grajewo. Większych strat w wyniku pożarów nie odnotowano dzięki szybkiej i sprawnej akcji strażaków.


www.straz.e-grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewo. "Gang Olsena" w akcji

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.