niedziela, 25 września 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12743 wyświetleń

Kronika 998

        Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 16.07.2007 r. – 23.07.2007 r. odnotowano 16 zdarzeń, w tym 2 pożary oraz 14 miejscowych zagrożeń.
   Ogółem od początku roku zanotowano 491 zdarzeń, w tym: 143  pożarów, 333 miejscowe zagrożenia oraz 2 alarmy fałszywe.

 W dniu 19.07.2007 r. o godzinie 00.48 Powiatowe Stanowisko Kierowania PSP  w Grajewie otrzymało zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na II piętrze. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że przyczyną zadymienia jest pozostawiony garnek na włączonej kuchence elektrycznej. Z zadymionego mieszkania ewakuowano jedna osobę a następnie mieszkanie oddymiono i przewietrzono. W działaniach ratowniczych udział brały dwa zastępy PSP.
 W dniu 20.07.2007 r. o godzinie 19.05 w miejscowości Toczyłowo w wyniku najechania na tył poprzedzającego pojazdu przez kierującego samochodem Opel Astra doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala w Grajewie. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.
 W dniu 22.07.2007 r.  o godzinie 14.48 w miejscowości Czarna Wieś również doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w wyniku czego jedna osoba została ranna. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.       

 Poza tym w wyżej wymienionym okresie strażacy interweniowali przy zdarzeniach związanych z usuwaniem gniazd niebezpiecznych owadów z budynków mieszkalnych oraz innych nietypowych obiektów takich jak np. maszyny rolnicze, kominy budynków itp. jak również wypompowywaniem wody z zalanych obiektów, usuwaniem przewróconych drzew z dróg oraz gaszeniem pożarów traw. 
        

        Rzecznik Prasowy KP PSP Grajewo
        mł. bryg. mgr inż. Andrzej Jabłoński

niedziela, 25 września 2022

BMW wypełnione papierosową kontrabandą

niedziela, 25 września 2022

Rosjanie uciekają przed poborem do wojska

Komentarze (3)

ciekawe kto polamal te drzewa?

hehe o tym pierwszym zdarzeniu to ja tam byłam :D:D hehe

widziałam ten wypadek przy toczyłowie:D:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.