niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13163 wyświetleń

Kronika 998

        Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 16.07.2007 r. – 23.07.2007 r. odnotowano 16 zdarzeń, w tym 2 pożary oraz 14 miejscowych zagrożeń.
   Ogółem od początku roku zanotowano 491 zdarzeń, w tym: 143  pożarów, 333 miejscowe zagrożenia oraz 2 alarmy fałszywe.

 W dniu 19.07.2007 r. o godzinie 00.48 Powiatowe Stanowisko Kierowania PSP  w Grajewie otrzymało zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na II piętrze. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że przyczyną zadymienia jest pozostawiony garnek na włączonej kuchence elektrycznej. Z zadymionego mieszkania ewakuowano jedna osobę a następnie mieszkanie oddymiono i przewietrzono. W działaniach ratowniczych udział brały dwa zastępy PSP.
 W dniu 20.07.2007 r. o godzinie 19.05 w miejscowości Toczyłowo w wyniku najechania na tył poprzedzającego pojazdu przez kierującego samochodem Opel Astra doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala w Grajewie. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.
 W dniu 22.07.2007 r.  o godzinie 14.48 w miejscowości Czarna Wieś również doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w wyniku czego jedna osoba została ranna. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.       

 Poza tym w wyżej wymienionym okresie strażacy interweniowali przy zdarzeniach związanych z usuwaniem gniazd niebezpiecznych owadów z budynków mieszkalnych oraz innych nietypowych obiektów takich jak np. maszyny rolnicze, kominy budynków itp. jak również wypompowywaniem wody z zalanych obiektów, usuwaniem przewróconych drzew z dróg oraz gaszeniem pożarów traw. 
        

        Rzecznik Prasowy KP PSP Grajewo
        mł. bryg. mgr inż. Andrzej Jabłoński

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (3)

ciekawe kto polamal te drzewa?

hehe o tym pierwszym zdarzeniu to ja tam byłam :D:D hehe

widziałam ten wypadek przy toczyłowie:D:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.