Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 2997 wyświetleń

Kronika 998

  • Strażacy na terenie powiatu grajewskiego interweniowali dzisiaj już kilkakrotnie. Poza zdarzeniem drogowym na pograniczu powiatu grajewskiego i piskiego, rano interweniowano również na Jeziorze Toczyłowo, gdzie istniało podejrzenie utonięcia osoby. Na szczęście zdarzenie okazało się alarmem fałszywym, zlokalizowano tylko ponton, który sam odpłynął od brzegu, w akcji poza JRG Grajewo brały udział OSP Grajewo i OSP Toczyłowo.

 

  • Druhowie z Ciemnoszyj z kolei usuwali pochylone drzewo nad drogą krajową nr 65. A w trakcie działań przy kolizji na DK58, drugi zastęp JRG Grajewo wraz z OSP Grajewo interweniowali na Osiedlu Południe, gdzie był wyczuwalny gaz na jednej z klatek schodowych.

 

  • Ełccy strażacy 6 sierpnia 2022 roku po godzinie 6:20 otrzymali zgłoszenie do zdarzenia drogowego w miejscowości Kałtki gm. Stare Juchy.
    Kierowca samochodu osobowego uderzył w przydrożne drzewo. Po dojechaniu pierwszych zastępów okazało się, że kierujący zbiegł z miejsca kolizji. Natychmiast przeszukano pobliski teren, nikogo nie znaleziono. Policja ustaliła już właściciela pojazdu.

 


Foto: OSP Stare Juchy

Foto. KP PSP Grajewo

piątek, 30 września 2022

Podwyżki czynszu w SMLW

piątek, 30 września 2022

Łomża. XXIII Mikrolotowe Mistrzostwa 2022

Komentarze (4)

Powiat grajewski graniczy z piskim? W toczyłowie?

Tak dokładnie

Czytaj ze zrozumieniem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.