Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12926 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 19.02.2007 r. do dnia 25.02.2007 r. odnotowano 3 miejscowe zagrożenia oraz 9 pożarów. Ogółem od początku roku wystąpiło 72 zdarzenia, w tym: 27 pożarów, 44 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy.

CHARAKTERYSTYCZNE   ZDARZENIA

W dniu 20.02.2007 r. o godz. 15.04 w Szczuczynie na ul. Łomżyńskiej powstał pożar na poddaszu jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu 1 prądu wodny na palące się materiały, które znajdowały się na poddaszu. Następnie pomieszczenie przewietrzono i dogaszono.  W akcji gaśniczej brał udział 1 zastęp JRG PSP i jednostka OSP KSRG Szczuczyn.

W dniu 22.02.2007 r. o godz. 16.28  na trasie Ruda - Ciemnoszyje, gm. Grajewo   / droga 65 /  w wyniku nagłego wtargnięcia na jezdnię łosia kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra uderzył w zwierzę, a następnie w przydrożne drzewo.  W wyniku zdarzenia kierowca samochodu poniósł śmierć na miejscu. Zabite zostało również zwierzę. W akcji ratowniczej udział brał 1 zastęp JRG PSP, policja,  pogotowie ratunkowe oraz służby leśne      i pomoc drogowa.

W dniu 24.02.2007 r. o godz. 8.04 w Grajewie na ul. Broniewskiego powstał pożar samochodu osobowego Polonez. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu 1 prądu wodny na palący się pojazd.  W akcji  brał udział 1 zastęp JRG PSP.

Ponadto strażacy uczestniczyli w kilku akcjach związanych z pożarami sadzy w kominie oraz pożarze trzcinowiska na obrzeżu Grajewa.

                                                        

         Rzecznik prasowy KP PSP
       mł. bryg.  Andrzej Jabłoński

Komentarze (6)

Mieszkam w Grajewie całe swoje życie i nie wiem gdzie jest ulica Broniewskiego.Mieszkam już ponad pięćdziesiąt/50/lat.Wiem że jest oś Wł Broniewskiego.Radzę temu niby grajewiakowi zapoznać się z mapą Grajewa.

Gdzie jest ulica Broniewskiego????????????????????

ulica Broniewskiego jest za księgarnią ,biblioteką dla dzieci ,opieką społeczną

Grajewiak, a dlaczego piszesz osiedle przez "ś ", co to za oś od Twojego wozu drabiniastego? Ja Tobie radzę zapoznać się z poprawną pisownią.Widzisz, też nie jesteś doskonały!!!

DZIWNI JESTESCIE LUDZIOM SPALIł SIE DOM, SAMOCHOD JEDNA OSOBA NIE ZYJE A WY WNIKACIE W JAKIS PIEPRZONY ADRES ...

Korektor nie wiedziałem że będziesz się czepiał więca napisałem w skrócie Oś.tz OSIEDLE A NIE WIOSKA.
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ DOBREGO PRZEDNÓWKA.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.