Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11641 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 01.09.2006 r. - 04.09.2006 r. odnotowano 10 zdarzeń, w tym 2 pożary i  8 miejscowych zagrożeń.


W dniu 01.09.2006 o godzinie 12.52 w Grajewie przy ulicy Dwornej miał miejsce pożar budynku magazynowego .W działaniach gaśniczych udział brał jeden zastęp PSP.


 W dniu 03.09.20006r o godzinie 5.27 na trasie Grajewo-Rajgród (droga krajowa nr 61) doszło do zderzenia samochodu osobowego (Seat Ibiza)  z samochodem ciężarowym (autocysterna do przewozu mleka).W wyniku zderzenia kierowca Seata zginął na miejscu, a  rozbite pojazdy zablokowały jeden pas drogi krajowej 61. Do wydobycia ofiary wypadku ze zniszczonego pojazdu, strażacy używali sprzętu hydraulicznego tnąco-rozpierającego Holmatro.   W działaniach ratowniczych udział brały trzy zastępy PSP.
  
W w/w okresie PSP odnotowała trzy  miejscowe zagrożenia związane  z zalaniem piwnic spowodowane intensywnymi opadami deszczu, jedno zdarzenie dotyczące zagrożenia stwarzanego przez owady (osy, szerszenie), oraz dwa zdarzenia w których usuwano nadłamane konary drzew spowodowane silnymi wiatrami.


          Komendant Powiatowy PSP         st. kpt. Andrzej Sobolewski


 


  Informacja z działalności Komendy Powiatowej PSP w Grajewie za 7 miesięcy 2006 r.

czwartek, 7 grudnia 2023

Z wizytą u wyjątkowej rodziny

Komentarze (7)

Biedny Tomek:(:(:(:(

nie ma mnie w Grajewie. blagam powiedzcie co to z aTomek:( czy to tenz Broniewskiego? Blagam Was

tak to ten z broninskiego:(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.