Wiadomości

Kronika 998


         Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 27.06.2011 r. – 03.07.2011 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 18 zdarzeń, w tym 2 pożary i 16 miejscowych zagrożeń.

        Ogółem od początku roku zanotowano 357 zdarzeń, w tym 107 pożarów, 244 miejscowe zagrożenia oraz 6 alarmów fałszywych. Ogólna liczba osób poszkodowanych w powstałych zdarzeniach to 33 osoby ranne oraz 5 ofiar śmiertelnych.         W okresie od 27.06. do 03.07. strażacy podejmowali głównie działania związane z wypompowywaniem wody z zalanych obiektów. Były to zarówno budynki mieszkalne, gospodarcze jak również obiekty użyteczności publicznej takie jak sklepy, szkoły itp. Usuwano połamane konary drzew z dróg i ulic. Strażacy podejmowali również działania związane z usuwaniem zagrożeń związanych z agresywnie zachowującymi się owadami.


Rzecznik Prasowy KP PSP w Grajewie
 bryg. Andrzej Jabłoński

             

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.