Wiadomości

Kronika 998

Kronika 998
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 05.01.2011 r. – 09.01.2011 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 11 miejscowych zagrożeń.
Ogółem od początku roku zanotowano 20 zdarzeń, w tym 1 pożar oraz 19 miejscowych zagrożeń. Ogólna liczba osób poszkodowanych w powstałych zdarzeniach to 1 ofiara śmiertelna.

.W dniu 05.01.2011 r. o godzinie 14.52 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania  otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Grajewie na skrzyżowaniu ulic Krasickiego-Koszarowa. W wyniku zderzenia nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń ciała. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sprawdzili pojazdy pod kątem wycieku paliwa i innych płynów eksploatacyjnych. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane na pobliski parking. Akcja ratownicza trwała ponad trzydzieści minut i prowadzona była przez jeden zastęp PSP.

W dniu 09.01.2011 r. o godzinie 17.39 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie o wyczuwalnej woni gazu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Grajewie na Osiedlu Broniewskiego. Po sprawdzeniu pomieszczeń wykrywaczem wielogazowym nie stwierdzono podwyższonego stężenia gazów.  W działaniach udział brał jeden zastęp PSP.

                                              Rzecznik Prasowy KP PSP w Grajewie
                                               mł. bryg. Andrzej Jabłoński
             

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.