środa, 17 kwietnia 2024

Kraj

Kronika 997 Łomża

Na drodze relacji Marianowo - Kisielnica mercedes potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Wczoraj późnym wieczorem na drodze relacji Marianowo - Kisielnica doszło do śmiertelnego potrącenia 21-latka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 24-letni obywatel Francji wyprzedzając mercedesem inny pojazd potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię wprost pod koła auta. Uderzenie było tak silne, że mieszkaniec Łomży zginął na miejscu. Kierowa z vito był trzeźwy.

Szczegóły tragicznego zdarzenia drogowego ustalają łomżyńscy policjanci. – oficer prasowy KMP w Łomży

 

1 osoba zabita i 3 ranne to bilans czterech wypadków do których doszło wczoraj na drogach powiatu łomżyńskiego.

Wczoraj na drogach powiatu łomżyńskiego policjanci odnotowali 4 wypadki drogowe, w których 1 osoba zginęła, a 3 zostały ranne. Do najtragiczniejszego zdarzenia doszło na drodze Marianowo – Kisielnica, gdy 21-latek został śmiertelnie potrącony przez kierowcę mercedesa.  Kolejny wypadek zdarzył sie po południu w okolicy Jedwabnego. Policjanci wstępnie ustalili, że 55-latek rowerem zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w narożnik rozrzutnika. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Natomiast przed godziną 18.00 w Łomży na Alei Piłsudskiego 19-latek kierujący volkswagenem uderzył w tył seata. W wyniku wypadku do szpitala karetką zostało przewiezione 2-miesięczne dziecko z toledo, które po badaniach matka zabrała do domu. Do czwartego wypadku w tym dniu doszło w miejscowości Jeziorko. 22-letni kierowca motocykla najprawdopodobniej jechał za szybko i uderzył w tył audi. Mieszkaniec Jedwabnego z hondy ze złamanym barkiem trafił do szpitala.

Łomżyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wszystkich wypadków.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.