sobota, 29 stycznia 2022

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 1108 wyświetleń

Kronika 997 Ełk

Odpowie za rozpijanie nieletniej

Ełccy policjanci przedstawili zrzuty rozpijania małoletniego 19-letniemu mężczyźnie, który przez kilka miesięcy dostarczał alkohol i ułatwiał jego spożycie 16-latce z Ełku. Sprawcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek funkcjonariusze przesłuchali 19-letniego Kamila N., w związku z przedstawieniem mu zarzutów rozpijania małoletniego. Policjanci udowodnili nastolatkowi, iż kilka  razy dostarczył nieodpłatnie alkohol i ułatwił jego spożycie 16-latce.
 z Ełku.
Teraz zgodnie z art. 208 kodeksu karnego osobie, która  dostarcza napoje alkoholowe, ułatwia jego spożycie lub nakłania do  spożycia osobę małoletnią grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Informacje z 15.09.2008 r.
KWP w Ełku

Informacje z 16.09.2008r. Przestępczy tandem Duet 29-latków z Ełku została zatrzymana za kradzież roweru spod jednego z barów na osiedlu ?Jeziorna? w Ełku. Zatrzymany mężczyzna odpowie również, za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Pierwsze przestępstwo zagrożone jest karą do 5, a drugie do 2 lat pozbawienia wolności. Wczoraj około godziny 23:00 ełccy policjanci zatrzymali parę 29-latków, Marcina K. i Grażynę K., którzy godzinę wcześniej skradli spod baru rower wartości około 600 zł. Do zatrzymania doszło dzięki telefonicznej informacji pokrzywdzonej, która zauważyła jak nieznany jej mężczyzna z kobietą jadą chodnikiem na jej rowerze, skradzionym kilkadziesiąt minut wcześniej. Po ujęciu okazało się, iż sprawcy kradzieży są w stanie nietrzeźwości mężczyzna ma prawie 2 promile, a kobieta 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie oboje odpowiedzą za kradzież i grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również, za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (1)

no, nie mówcie, że w Ełku nic sięnie dzieje...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.