Kraj

Kronika 997 Ełk

KPP Ełk: Z Jeziora Ełckiego wyłowiono ciało 42-letniego mieszkańca Ełku.

Ełccy policjanci wyłowili ciało mężczyzny, które  na Jeziorze Ełckim zauważył wędkarz. Jak ustalono to zaginiony na początku czerwca bieżącego roku 42-letni mieszkaniec Ełku.

Wczoraj mężczyzna łowiący ryby na Jeziorze Ełckim zauważył unoszące się na wodzie ciało, o czym natychmiast poinformował oficera dyżurnego ełckiej policji. Przybyli na miejsce  funkcjonariusze wyłowili z wody ciało mężczyzny. Okazało się, że  to 42-letni, poszukiwany  mieszkaniec Ełku, który zaginął z 05/06 czerwca bieżącego roku.

Na polecenie Prokuratora Rejonowego w Ełku ciało zabezpieczono w prosektorium, w celu przeprowadzenia  sekcji zwłok.

KPP Ełk: policjanci ustalają sprawców oszustwa

Policjanci ustalają sprawców oszustwa, którzy zamiast oleju napędowego sprzedali kupującemu wodę.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Kalinowo. Do mężczyzny prowadzącego gospodarstwo rolne zgłosiło się dwóch mężczyzn, którzy zaproponowali sprzedaż oleju napędowego po atrakcyjnej cenie. Niestety, jak się później okazało w 200 litrowych beczkach zamiast paliwa była woda, a na jej powierzchni unosiła się tylko niewielka ilość ropy. Mężczyźni żeby uśpić czujność kupującego twierdzili, że powadzą działalność gospodarczą i na tę transakcję wystawią fakturę.

Policjanci apelują, aby nie kupować paliwa z nieznanego źródła. Oprócz tego, że możemy zostać oszukani to istnieje ryzyko, że towar może pochodzić z przestępstwa.

 

KPP Ełk :Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Bartosze. 50 -letni kierowca Renault  Megane, który czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny  16:30 w miejscowości Bartosze k/Ełku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Renault Megane 50-letni mężczyzna, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca ciężarówki nie doznał żadnych obrażeń, natomiast kierowca renault został „zakleszczony” w swoim pojeździe . 50-latek  po wydobyciu z pojazdu  przez Straż Pożarną z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Policjanci ustalają czy mężczyzna był trzeźwy, została mu pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.