czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11786 wyświetleń

Kronika 997

28.04.2009 r.

 o godz. 10:15 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo obywatel Czech podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem osobowym marki Skoda kierowanym przez mieszkańca gm. Grajewo. Sprawca ukarany mandatem karnym.
 o godz. 17:15 w Grajewie na ul. Kolejowej zatrzymano 30 – letniego mężczyznę kierującego samochodem osobowym marki Skoda w stanie nietrzeźwości ( 0,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu)

29.04.2009 r.

 mieszkaniec Grajewa zgłosił, że w nocy z 25/26.04.2009 r. nieznany sprawca dokonał kradzieży przęsła ogrodzenia przy ul. Targowej w Grajewie. Wartość strat oszacowano na 1000 zł. Przęsło zostało odnalezione przez funkcjonariuszy tutejszej jednostki Policji.
 o godz. 23:40 dyżurny został poinformowany, że na trasie Szczuczyn – Grajewo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący motocyklem marki Honda mieszkaniec Grajewa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjeżdżając do przydrożnego rowu uderzył w skarpę. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do grajewskiego szpitala. Mężczyzna był trzeźwy

30.04.2009 r.

 o godz. 14:25 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym marki Fiat Seicento mieszkaniec gminy Grajewo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu w wyniku czego uderzył w tył samochodu osobowego marki Peugeat kierowanego przez mieszkańca gm. Choroszcz. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.
 o godz. 21:20 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę gm. Hajnówka, że w miejscowości Świdry Awissa gm. Szczuczyn nieznany sprawca umyślnie uderzył kamieniem w maskę samochodu osobowego marki Audi powodując jego uszkodzenie. Sprawca został ustalony.
 o godz. 21:45 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wiórowej doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym marki Seat Ibiza nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującej samochodem osobowym marki Fiat Brawo mieszkanki Grajewa. Kierujący Seatem oddalił się z miejsca zdarzeni. Policjanci natychmiast podjęli poszukiwania. Po kilku godzinach odnaleźli samochód uczestniczący w kolizji oraz jego kierowcę. Okazało się, że kierujący Seatem mieszkaniec Grajewa znajdował się w stanie nietrzeźwości (1,13 promila alkoholu w wydychanym powietrzu)
 o godz. 22:45 w miejscowości Kacprowo gm. Grajewo zatrzymano 23 – letniego mężczyznę kierującego samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości (1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu)

01.05.2009 r.

 o godz. 18:30 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Kilińskiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym marki Audi mieszkaniec gm. Wąsosz niewłaściwie wykonał manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Honda kierowanym przez mieszkańca Olecka. Nikt nie doznał obrażeń. Okazało się, że kierujący Audi był w stanie po użyciu alkoholu (0,33 promila alkoholu w wydychanym powietrzu)

02.05.2009r.

 o godz. 5:00 dyzurny został poinformowany, że w nocy 01/02.05. 2009 r. nieznany sprawca dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych z samochodu osobowego marki BMW zaparkowanego w Szczuczynie na ul. Sienkiewicza. Wartość strat oszacowano na 150 zł.
 o godz. 9:20 w Grajewie na ul. Przemysłowej zatrzymano 54 – letniego mężczyznę kierującego rowerem w stanie po użyciu alkoholu (0,38 promila alkoholu w wydychanym powietrzu)
 o godz. 20:00 w Grajewie na ul. 9 PSK zatrzymano 21 – letniego mężczyznę kierującego rowerem w stanie nietrzeźwości (2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu)

03.05.2009 r.

 o godz. 10:10 dyżurny został poinformowany, że w nocy w miejscowości Czerwonki gm. Radziłów nieznany sprawca kierując samochodem osobowym marki Fiat uderzył w ogrodzenie, w wyniku czego dokonał uszkodzenia jednego przęsła, po czym odjechał.
Policja apeluje o kontakt wszystkich osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat powyższego zdarzenia!
 o godz. 13:20 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 02/03.05.2009r. 3 nieznanych mężczyzn wtargnęło na posesję przy ul. Grunwaldzkiej w Grajewie, a następnie jeden z nich uderzył ręką w twarz przebywającego na posesji mężczyznę, mieszkańca Grajewa powodując złamanie żuchwy.
Policja apeluje o kontakt wszystkich osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat powyższego zdarzenia!
 o godz. 22:30 w Grajewie na os. Południe zatrzymano 20 – letniego mężczyznę kierującego samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości ( 1,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu)

04.05.2009 r.

 o godz. 12:00 dyżurny został poinformowany, że w dniu 02.05.2009 r. ok. godz. 23:00 nieznany sprawca dokonał wybicia szyby w sklepie przy ul. Pl. Niepodległości w Grajewie. Wartość strat oszacowano na 100 zł.
 o godz. 14:50 na drodze Ławsk – Wąsosz zatrzymano 59 – letniego mężczyznę kierującego ciągnikiem w stanie po użyciu alkoholu ( 0,25 promila alkoholu w wydychanym powietrzu)
 o godz. 18:00 dyżurny został poinformowany, że w dniu 03.05.2009 r. na terenie parku miejskiego przy ul. Senatorskiej w Szczuczynie mieszkaniec Szczuczyna z dwoma mieszkańcami gm. Szczuczyn dokonali pobicia mieszkańca gm. Wąsosz.


Zespół Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii
Komenda Powiatowa Policji w Grajewie

Komentarze (1)

zapewne pobicie trzeciomajowe odbyło sie podczas smiesznego festynu w szczuczynie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.