wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 13050 wyświetleń

Kronika 997

Oficer Prasowy KPP w Grajewie informuje

Grajewscy policjanci zatrzymali trzy osoby zamieszane w przestępstwa narkotykowe oraz zabezpieczyli 79 g marihuany. Po uzyskaniu informacji o tym, że 21- letni mieszkaniec Prostek rozprowadza marihuanę na dyskotece w klubie Rancho w Szczuczynie, policjanci doprowadzili do zatrzymania tego mężczyzny oraz innych osób zamieszanych w handel narkotykami. Funkcjonariusze dotarli do kolejnego mężczyzny (mieszkańca Prostek) sprzedającego narkotyki i w końcu do kobiety (mieszkanki gminy Prostki) zajmującej się uprawą konopi indyjskich i sprzedażą marihuany od lutego 2006 r. Wszystkim trzem osobom zostały przedstawione zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 18.02.2008 r. Prokurator Rejonowy w Grajewie zastosował środki zapobiegawcze wobec tych osób w postaci – dozoru Policji, zakazu opuszczania miejsca zamieszkania oraz poręczenia majątkowego.

 Dotychczasowe ustalenia policyjne wskazują, że przez ręce przestępców przewinęło się ok. 60 dag marihuany. Sprawa ma charakter rozwojowy. 

sierz. Joanna Kiluk

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (9)

Gratulacje dla Grajewskiej Policji (Ełcka policja niech zazdrosci)

ciekawe jak mial rozprowadzac na Rancho jak teraz post ... a jak wczesniej krecił hajs na boku to dlaczego dopiero teraz go zatrzymali ...

A co na to właściciele Rancho i ochrona, nie wspomnę ?

rancho to syf . . . powinni to zamknąć . . . tam wejść, to czystym się nie wyjdzie na 100%. chlew. żal tych co tam jeżdżą... a grajewska policja robi postępy.grat.

zawaliscie ze juz nie ma ziola w grajewnie

Gratulacje dla chłopców z 997.Trzeba tępić takich bumów co rozprowadzaja takie świństwo

no niby Gwo wzielo sie za szuwar .. ale co zz tego jak koles krecil hajs na boku to nie widzieli i wogole z tym Rancho to sciema ... heh ...

Bylem tam 05.04.2008 bylo zajefajnie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.