środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10878 wyświetleń

Kronika 997

19.12.2007 r.
- o godzinie 10:35 na trasie Grajewo – Popowo miała miejsce kolizja drogowa. Kierujący samochodem m-ki Opel Astra mieszkaniec Szczuczyna, nie zachował środków ostrożności i doprowadził do bocznego zderzenia  z samochodem m-ki Renault Megan kierowanym przez  mieszkańca Suwałk. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

- o godzinie 20:40 w miejscowości Przechody  zatrzymano poszukiwanego mieszkańca Grajewa Tadeusza S. w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

20.12.2007 r.
- o godzinie 10:05 mieszkaniec Grajewa poinformował, że w Grajewie na ul. Dolnej kierowca samochodu osobowego uderzył w zaparkowany samochód zgłaszającego i odjechał w nieznanym kierunku. W wyniku podjętych czynności policyjnych ustalono, że sprawcą kolizji była mieszkanka Grajewa kierująca samochodem osobowym m-ki Nissan, która gwałtownie hamując spowodowała zderzenie z pojazdem zgłaszającego. Kobieta została ukarana mandatem karnym. 

- o godzinie 22:23 w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem m-ki Opel Vectra mieszkaniec Augustowa  nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego  w wyniku czego najechał na tył pojazdu m-ki Land Rover kierowanego przez mieszkańca miejscowości Rutka Tartak, który to następnie najechał na tył pojazdu m-ki Ford Escort, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

21.12.2007 r.
 - o godzinie 08:13 na drodze nr 61 w pobliżu miejscowości Miecze doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem m-ki Mercedes typ 817 obywatel Litwy nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzających pojazdów i najechał na samochód m-ki Mercedes E 200 kierowany przez obywatelkę Niemiec  oraz na samochód m-ki Mercedes 2070 kierowany przez mieszkańca Białej Piskiej. Nikt z uczestników kolizji drogowej nie odniósł obrażeń ciała. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

- o godzinie 10:32 mieszkanka miejscowości Tama zgłosiła, że w nocy z 20/21.12.2007 r. złodzieje dokonali włamania do pomieszczeń gospodarczych i z jednego z nich ukradli kosiarkę spalinową, 20 litrów oleju napędowego wart. 880 zł na jej szkodę. Natomiast z drugiego pomieszczenia skradzione zostały sanki wart. 100 na szkodę innej mieszkanki miejscowości Tama.

- o godzinie 11:20 mieszkaniec gm. Szczuczyn poinformował, że w nocy z 20/21.12.2007 r. z niezamkniętego garażu złodzieje ukradli wiertarkę udarową, wyrzynarkę i piłę spalinową o łącznej wartości 1.481 zł na szkodę zgłaszającego.

Apel – osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawców tych kradzieży proszone są o kontakt ( nawet anonimowo) z dzielnicowym lub nr 997, 112.

sierż. Joanna Kiluk

Komentarze (4)

piła spalinowa była im chyba potrzebna do ścięcia choinki na święta

popieram komentarz

garaz to sie zamyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a co oni nie wiedzo ze noc to matka zlodziei

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.