Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 14039 wyświetleń

Kronika 997

02.11.2007 r.
- o godzinie 13:07 na ulicy Kopernika kierujący samochodem m-ki Opel Omega mieszkaniec Grajewa, wyjeżdżając z ul. Dwornej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem Ford Focus, mieszkańcowi Warszawy i doszło do zderzenia w/w pojazdów. Kierowcy byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

03.11.2007 r.
- o godzinie 15:50 dyżurny KPP w Grajewie został powiadomiony o kradzieży dwóch okien plastikowych z nowobudowanego budynku mieszkalnego przy ul. Wyzwolenia w Grajewie
o łącznej wartości strat 700 zł na szkodę zgłaszającego, mieszkańca gm. Rajgród.
Apel – mieszkańcy ul. Wyzwolenia posiadający jakiekolwiek informacje na temat tej kradzieży proszeni są o kontakt z dzielnicowym lub nr 997.

04.11.2007 r.
- o godzinie 08:15 na skrzyżowaniu ulic Ełckiej i Popiełuszki miała miejsce kolizja drogowa – kierujący samochodem Opel Kadet mieszkaniec Suwałk wymusił pierwszeństwo przejazdu
i doprowadził do zderzenia z samochodem m-ki Daewoo Tico, kierowanym przez mieszkańca Grajewa. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

- o godzinie 15:05 w miejscowości Woźnawieś zatrzymano nietrzeźwego męzczyznę, który kierował rowerem mając 1,77% alkoholu w organizmie.

sierż. Joanna Kiluk

Komentarze (4)

A gdzie jst skrzyżowanie ulic Elcka-Popiełuszki???

No właśnie gdzie to skrzyżowanie???????

no nie wiecie gdzie????? no w grajewie!!!!111

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.