Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 12601 wyświetleń

Kronika 997

20.08.2007r. - kradzież z włamaniem
- w dniach 14 – 20.08 w baraku firmy współpracującej, znajdującym się na terenie Pfleiderer Grajewo nieznani sprawcy wybili szybę i weszli do środka. Stamtąd dokonali kradzieży elektronarzędzi, m. in. spawarki, wiertarki udarowej. Straty oszacowano na 2700 zł. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców.

19.08.2007r.
- w Grajewie na ul. Piłsudskiego o godz. 17.30 kierowca samochodu osobowego Renault Laguna, mieszkaniec Warszawy zapatrzył się na rozgrywany na stadionie mecz, nie zachował należytej odległości od BMW jadącego z przodu i uderzył w tył tego pojazdu. Nikomu nic się nie stało, sprawca otrzymał mandat karny w wysokości 100 zł;

- Młodych ludzi z Augustowa zatrzymała ochrona dyskoteki "Rancho” w Szczuczynie i przekazała grajewskiej policji. Trzej pijani mężczyźni wszczęli w lokalu awanturę. Panowie  zostaną  wpisani do rejestru osób z zakazem wstępu na imprezy masowe. Ich kolejna obecność na jakieś imprezie będzie traktowana jako złamanie zakazu, czyli przestępstwo.

- na drodze 61 w okolicy zjazdu do Toczyłowa o godz. 18.00 kierowca samochodu osobowego Rover, mieszkaniec Augustowa, wyprzedzając dwa pojazdy musiał gwałtownie uciekać przed samochodem nadjeżdżającym z przeciwka. Zjeżdżając na prawo najechał na  kierowanego przez grajewianina Opla Astrę i spowodował jego uszkodzenie. Nikomu nic się nie stało, sprawca otrzymał mandat karny w wysokości 100 zł;

17.08.2007r. – wypadek przy pracy
- 44-letni Wojciech S., pracownik zakładu wulkanizacyjnego w Grajewie podczas rozładunku przyczepy doznał urazu w postaci rany otwartej głowy. Mężczyzna nie odzyskał jeszcze przytomności. Sprawę bada Państwowa Inspekcja Pracy.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

Komentarze (13)

mam pytanie w związku z pierwszym kounikatem. chciałam zapytać: gdzie do cholery byli wspaniali, cudowni, pracownicy firmy ochroniarskiej ? bo z tego opisu wynika, ze barak stał na terenie Pfleiderer Grajewo SA, ktory to teren jest chroniony fizycznie przez "lidera" firm ochroniarskich ! Cos tu jest nie tak.

JAK TO GDZIE BYLI? NIE BYLO ICH TAM Są TAKIE BRAKI ZE Są ALE TYLKO NA PAPIERZE!!!!!!!!!!! A KTOś Z PFLEIDERER PRZYKLEPUJE TA FIKCJę OCHRONY OBIEKTU

Z uwagi na brak pieniedzy firma budująca zakład MDF Pfleider - Polimex Mostostal Siedlce, zleciła ochronę budowy tylko w godzinach 19.oo - 07.oo. W ciągu dnia " hulaj dusza ", kto chce to wjeżdża na teren budowy, kto chce to wywozi. Braki firm w sprzęcie najlepiej uzupełnić w trakcie budowy. Od pracowników różnych firm można wszystko kupić.

"A" sorry człowieku ale "lider" firmy ochraniarskiej pracuje na tej firmie tylko w godzinach od 19,00 do 7,00 zaś od 7,00 dop 19,00 chulaj dusza piekła nie ma.
A dokładniej mówiąc nie znasz człowieku tematuy to go wcale nie poruszaj

przyjdzcie ktoregos dni a najlepiej nocy i policzcie ilu ochroniarzy jest na pfleiderer a ilu powinno byc kiedys u nich pracowalem i wiem cos na ten temat

Drogi "pracownikuP". Faktycznie,może nie jestem doinformowany,ale jeszcze niedawno, ochrona była 24-godzinna. I mylisz się mówiąc, że nie znam tematu,pracowałem w tej firmie 2 lata.Więc temat znam bardzo dobrze.no wnioskuję, że jestes pracownikiem tej nieszczęsnej firmy... współczuję - znam temat doskonale, anwet nie wiesz jak bardzo....pozdrawiam mimo wszystko

Cha, jeszcze jedno.W informacji nie podano godziny kradzieży, więc dlaczego zakładasz, że akurat dokonano jej wtedy, kiedy obiekt nie był pod ochroną?Skąd wiesz, że nie wtedy, kiedy Ochrona była na miejscu???Papa

Nie macie się czym zajmować, wszyscy na budowach kradną

Popatrzecie jak kradną na budowie na os. Centrum

złodziejaszki kręcą się takze na budowie Jaskółki na wiktorówce. Też jest tam co wziąć

Znam takich co mieszkają przy osiedlu Południe przy 12 i sobie z pustaków bloku 12 i 13 wybudowali dom, nawet ładny. Kupowałem tam często wódkę.

Przypieprzaqcie się do budowy. Zobaczcie jak kradną na budowie nowego kościoła. Policja co raz jeździ do zastępczaka na sportowej. Tam chłopulki robią co chcą.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.