Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11108 wyświetleń

Kronika 997

08.05.2012 r.

Nietrzeźwy kierujący samochodem

O godz. 1:30 na ul. Wojska Polskiego w Grajewie policjanci ujawnili nietrzeźwego mężczyznę który kierował osobowym mercedesem. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,42 ‰ alkoholu w organizmie.

Kradzież tablicy rejestracyjnej

O godz. 8:05 mieszkaniec Grajewa zgłosił, iż w dniu 07.05.2012 r. z samochodu Peugeot, który zaparkowany był na placu jednej z firm przy ul. Wiórowej w Grajewie,  skradziono tablicę rejestracyjną.

09.05.2012 r.

Niewypał z czasów II Wojny Światowej

O godz. 15:38  po południu dyżurny grajewskiej Policji poinformowany został o znalezieniu groźnego niewybuchu. Robotnicy wykonując prace ziemne przy budowie nowej targowicy miejskiej w Szczuczynie odkryli niewypał pochodzący najprawdopodobniej z czasów II Wojny Światowej. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol z policyjnym pirotechnikiem, który zabezpieczył niebezpieczne znalezisko. Okazało się, że był to pocisk artyleryjski o długości 1 metra i średnicy około 40 cm z zapalnikiem. Natomiast pobliski teren do czasu przyjazdu saperów zabezpieczyli strażacy.

Włamania do piwnic

O godz. 20:07 mieszkanka Grajewa zgłosiła, iż w czasie ostatnich 3 dni nieznani jej sprawcy włamali się do dwóch piwnic w jednym z bloków na Os. Centrum, jednak nic stamtąd nie ukradli.

10.05.2012 r.

Oszustwo

O godz. 13:30 mieszkanka Grajewa powiadomiła dyżurnego, iż chcąc uzyskać kredyt wpłaciła na konto jeden z korporacji finansowych kwotę 1750 zł, lecz do chwili obecnej nie otrzymała kredytu ani zwrotu pieniędzy.

Kradzież roweru

O godz. 17:40 mieszkanka Grajewa zgłosiła, iż skradziono jej rower, który zabezpieczony linką stał przy bloku nr 16 przy ul. Targowej. Pokrzywdzona oszacowała wartość roweru na kwotę 500 zł.

11.05.2012 r.

O godz. 4:00 funkcjonariusze Straży Rybackiej powiadomili dyżurnego, o tym, że zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nie będąc uprawnionymi do rybactwa z łodzi wiosłowej, na jeziorze rajgrodzkim w miejscowości Rajgród, nielegalnie łowili ryby przy pomocy sieci „wonton”. Okazało się, iż byli to dwaj mieszkańcy Grajewa.

W wyniku podjętych czynności policyjnych, w miejscach zamieszkania mężczyzn, policjanci ujawnili 15 sztuk sieci rybackich.

Kradzież z włamaniem

O godz. 8:28 mieszkaniec gminy Radziłów zgłosił, iż w okresie od 05.05.2012 do 10 .05.2012 r. z jego miejsca zamieszkania w miejscowości Janowo, skradziono 8 sztuk butli gazowych, 4 opony z felgami oraz zloty łańcuszek, tj. przedmioty o łącznej wartości 5000 zł na szkodę zgłaszającego.

Oszustwo internetowe

O godz. 11:35 mieszkaniec gminy Łapy  zgłosił, iż w dniu 11.04.2012 r. za pośrednictwem Internetu zakupił telewizor Samsung 3D dokonując przelewu w kwocie 3.020 zł i do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru.

 

KPP w Grajewie

 


Komentarze (1)

jak to się dzieje że wywozi się z Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Grajewie nieczystości stałe świeże ze zbiorników i wywozi się je ciągnikiem bez tablic rejestracyjnych na pole do Toczyłowa na pole Pana Piotra Kalinowskiego { była żwirownia } a On otrzymuje pieniądze od Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa to jest przestępstwo a oczyszczalnia nie powinna tego czynić powinni mieć zgodę od ochrony środowiska, brak kontroli od strony Burmistrza i Dyrektora W i K w Grajewie bałagan a jest już drugi raz, brak kontroli ze strony Policji bo jak może ciągnik bez tablicy rejestracyjnej jeździć po drodze publicznej i wywozić taki syf którego nie powinien wywozić na pole to jest przestępstwo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.