Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11467 wyświetleń

Kronika 997

16.03.2012 r.

Nietrzeźwy kierujący


Około godziny 23.20 na ul. Braci Świackich w Grajewie policjanci ujawnili kierującego VW Passat, który był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem u  25- letniego mieszkańca gm. Rajgród  wykazało 2,5 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu.

17.03.2012 r.

Nietrzeźwy kierujący oraz posiadanie narkotyków


O godzinie 01:50 w miejscowości Radziłów grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Peugeot. Badanie alkomatem 36 – letniego kierowcy wykazało 1,8 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas kontroli osobistej 21 – letniego pasażera policjanci znaleźli trzy torebki suszu marihuany.  Mężczyźni odpowiedzą przed sądem – jeden z kierowanie pojazdem mechanicznym będąc w stanie nietrzeźwości, drugi za posiadanie środków odurzających.

Posiadanie narkotyków

Po  godzinie 14–tej na ulicy Ełckiej, grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. Autem poruszało się dwóch młodych mężczyzn, którzy w obecności policjantów zaczęli zachowywać się podejrzanie. W trakcie kontroli osobistej pasażera samochodu policjanci znaleźli narkotyki. Siedemnastolatek miał przy sobie ponad 27 gram suszu marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki. Teraz młody człowiek  za postępowanie niezgodne z prawem odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pobicie

O godzinie 19:45 mieszkanka Grajewa poinformowała dyżurnego, że na Os. Centrum w szczycie jednego z bloków zauważyła, iż dwóch mężczyzn bije kobietę. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci, którzy ustalili przebieg i okoliczności zdarzenia. Kobieta z obrażeniami głowy została odwieziona karetką pogotowia do szpitala w Grajewie. Sprawcy pobicia, którymi okazali się bracia kobiety,  jeszcze tego samego dnia zostali ujęci
i zatrzymani przez grajewskich policjantów.

18.03.2012 r.

Krótkotrwałe użycie pojazdu


O godzinie 4:10 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę miejscowości Klimaszewnica, o tym, że w nocy z 17/18.03 nieznany sprawca, wykorzystując porę nocną, brak dozoru oraz fakt pozostawienia kluczyków w stacyjce , zabrał z jej posesji samochód Nissan, którym odjechał w kierunku miejscowości Modzele. Sprawca uszkodził pojazd i pozostawił go w przydrożnym rowie za miejscowością Modzele. Właścicielka auta oszacowała wartość uszkodzeń na kwotę 6000 zł.

KPP w Grajewie

Komentarze (1)

Miał szczęście, że nikomu krzywdy nie zrobił będąc tak pijanym za kółkiem głupota nie boli po co brać przykład ze starszego brata.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.