Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10142 wyświetleń

Kronika 997

22.08.2011 r.
Kradzież mienia

O godzinie 8: 10 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Szyman, że w okresie czasu od 20.08 do 22.08.20111 roku nieznany sprawca z garażu na dokonał kradzieży kabli od spawarki oraz czterech przedłużaczy. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 2200 zł

Nietrzeźwy rowerzysta

Około godziny 23: 55 w Grajewie na ul. Konstytucji 3-go Maja policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 65- letni mieszkaniec Grajewa jest pijany. Badanie alkomatem wykazał prawie 1, 3 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


23.08.2011 r.
O godzinie 10: 05 mieszkaniec gminy Radziłów poinformował dyżurnego, że w dniu 17 czerwca 2011 roku wpłacił zaliczkę na konto bankowe wysokości 300 zł na zakup maszyny rolniczej. Do chwil obecnej nie otrzymał zamówionego towaru, jak tez nie zostały zwrócone mu pieniądze.

Nietrzeźwy rowerzysta
Około godziny 20: 20 w Grajewie na ul. Piłsudskiego policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 39- letni mieszkaniec Grajewa jest pijany. Badanie alkomatem wykazał prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie.. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


24.08.2011 r.
Kradzież sklepowa

Dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK doszło do kradzieży. Mieszkanka Śniadowa ukradł artykułu spożywczego na kwotę ok. 9 zł. Przybyli na miejsce policjanci skradziony towar zwrócili do sklepu, sprawczynię kradzieży ukarali mandatem karnym. 

Nietrzeźwy kierujący
Około godziny 20:10 w Grajewie na ul. Geodetów policjanci zatrzymali do kontroli kierującego fiatem. Okazało się, że 40- letni mieszkaniec gminy Rajgród jest pijany. Badanie alkomatem wykazało przeszło 3,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Kradzież z włamaniem do garażu
O godzinie 20:20 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca boku, że w okresie czasu od 20.08-24.08.2011 rok nieznany sprawca dokonał włamania do garażu na Os. Południe w Grajewie skąd dokonał kradzieży skrzynki z narzędziami. Wartość start właściciel oszacowana kwotę 350 zł.


26.08.2011 r.
Kradzież kabli
O godzinie 7:53 dyżurny został poinformowany, że na rogu ul. Słonecznej i Kolejowej  Grajewie miała miejsce kradzież kabli od betoniarki i innych narzędzi . Wartość start oszacowano na kwotę 1500zł.


27.08.2011 r.
Nietrzeźwy rowerzysta
Około godziny 14:30 w Grajewie na ul. Ełckiej policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 48- letni mieszkaniec Grajewa jest pijany. Badanie alkomatem wykazał prawie 2,2 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy rowerzysta
Około godziny 18:53 w Wierzbowie policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 26- letni mieszkaniec gminy Rajgród jest pijany. Badanie alkomatem wykazał przeszło 2,6 promila alkoholu w organizmie.. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy kierujący motorowerem
Około godziny 21:15 w Koszarówce policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę. Okazało się, że 38- letni mieszkaniec gminy Grajewo jest pijany. Badanie alkomatem wykazał przeszło 2,5 promila alkoholu w organizmie.. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy kierujący
Około godziny 21:30 na trasie 61 w pobliżu miejscowości Szymany policjanci zatrzymali do kontroli kierującego fordem. Okazało się, że 52- letni mieszkaniec gminy Grajewo jest pijany. Badanie alkomatem wykazał przeszło 2,8 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


28.08.2011 r.
Nietrzeźwy kierujący motorowerem

O na drodze do Niedźwiadnej policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę. Okazało się, że 41- letni mieszkaniec gminy Szczuczyn jest pijany. Badanie alkomatem wykazał przeszło promil alkoholu w organizmie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Zniszczenie mienia

O godzinie 9:00 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 27/28.08.2011 roku nieznany sprawca dokonał wybicia szyby oraz zniszczył drzwi w budynku przy ul. Wiórowej w Grajewie. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 5000 zł.

Nietrzeźwy rowerzysta
Około godziny 23:16 na ul. Kopernika w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że 30- letni mieszkaniec Grajewa jest pijany. Badanie alkomatem wykazał przeszło 2,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem
- informuje oficer prasowy KPP w Grajewie E. Jabłońska

3.09.2011 r.

O godz. 12.45 na trasie Orzechówek – Woznawieś policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mieszkaniec Suchowoli kierował fiatem cinquecento, miał 2,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Komentarze (5)

I tylko te ich zatrzymania rowerzystów i wyniki jacy oni są super :(

GwO,a uważasz,że pijany rowerzysta jest super?

a o przejechanej krowie w miejscowości s.to nie napisali

a jeden od dziesięciu lat jeździ na nowojorskiej rejestracji wbrew prawu i stróży prawa ma gdzieś tak trzymać panowie policjanci

Gdyby nie "pijani" rowerzyści statystyki policji wyglądałyby słabiutko. Szkoda rowerzystów, zagrożenie zerowe a kara jak za prawdziwe przestępstwo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.