Wiadomości

Kronika 997


12.03.2011

Osoba poszukiwana

O godzinie 10.40 policjanci zatrzymali 17-letnią mieszkankę gminy Grajewo, która była poszukiwana na podstawie Nakazu wydanego przez Sad Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

13.03.2011

Kolizja drogowa

O godzinie  11.40 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Mickiewicza doszło do kolizji drogowej. Kierujący daewoo tico, mieszkaniec Grajewa, podczas manewru cofania uderzył w tylne drzwi zaparkowanego za nim nissana, należącego również do mieszkanki Grajewa. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Włamanie do baraku letniskowego
Około godziny 15.00 mieszkaniec Białegostoku poinformował, że w okresie czasu od listopada 2010 roku do mara 2011 roku nieznany sprawca włamał się do baraku letniskowego znajdującego się w miejscowości Czarna Wieś, skąd ukradł m.in. żelazko, suszarkę, talerze, garnki itp. Wartość start właściciel oszacował na kwotę 220 zł. – informuje KPP GrajewoKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.