Wiadomości

Kronika 997

07.02.2011
Kolizja drogowa
O godzinie 7.45 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Majewskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący audi – mieszkaniec gminy Grabowo, nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru cofania uderzył w fiata, którym kierowała mieszkanka Szczuczyna. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

Kolizja drogowa
O godzinie 16.41 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący mercedesem – mieszkaniec gminy Radziłów, nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru cofania uderzył w toyotę, którą kierowała mieszkanka Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

8.02.2011

Kolizja drogowa
O godzinie 8.11 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Konstytucji 3-go Maja doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący audi – mieszkaniec Grajewa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w passata, którym kierowała mieszkanka Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

09.02.2011

Kradzież sklepowa
O godzinie 15.55 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Wojska Polskiego miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż 14- letnia mieszkanka Grajewa ukradł artykuły przemysłowe na kwotę ok. 12 zł. Towar w stanie nienaruszonym oddano pracownikowi sklepu, nieletnią przekazano pod opiekę rodzicom.

10.02.2011

Nielegalny połów ryb
Około godziny 11.45 funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej podczas patrolowania jeziora rajgrodzkiego zatrzymali dwóch mężczyzn – mieszkańca Grajewa i Rajgrodu, którzy dokonali nielegalnego połowu ryb.

11.02.2011

Kradzież portfela
O godzinie 16.00 w sklepie przy ul. Piłsudskiego nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracownicy sklepu dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością, który znajdował się za ladą.

12.02.2011

Kolizja drogowa
O godzinie 14.08 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący passatem – mieszkaniec Szczuczyna, podczas zmiany pasa ruchu przy skręcie w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu
i uderzył w nissana, którym kierowała mieszkaniec Szczuczyna. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.
Kolizja drogowa
O godzinie 16.39 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Kopernika doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący passatem – mieszkaniec Grajewa, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w fiata, którym kierowała mieszkanka Prostek. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

14.02.2011

Kradzież z włamaniem do gołębnika
O godzinie 7.46 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 13/14.02. 2011 r., nieznany sprawca włamał się do gołębników i ukradł 72 sztuki gołębi. Wartość start właściciel oszacował na kwotę około 15000zł.
Kradzież mienia
O godzinie 9.41 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Piłsudskiego miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracownicy sklepu ukradł sweter wartości około 79 zł.
Zniszczenie mienia
O godzinie 10.24 dyżurny został poinformowany, że w okresie czasu od 12.02.- 14.02.2011 roku nieznany sprawca przeciął trzy opony w oplu zaparkowanym na posesji przy
ul. Kopernika. Wartość strat właściciel oszacowana kwotę 900 zł.

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.