Wiadomości

Kronika 997

07.02.2011
Kolizja drogowa
O godzinie 7.45 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Majewskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący audi – mieszkaniec gminy Grabowo, nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru cofania uderzył w fiata, którym kierowała mieszkanka Szczuczyna. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

Kolizja drogowa
O godzinie 16.41 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący mercedesem – mieszkaniec gminy Radziłów, nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru cofania uderzył w toyotę, którą kierowała mieszkanka Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

8.02.2011

Kolizja drogowa
O godzinie 8.11 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Konstytucji 3-go Maja doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący audi – mieszkaniec Grajewa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w passata, którym kierowała mieszkanka Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

09.02.2011

Kradzież sklepowa
O godzinie 15.55 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Wojska Polskiego miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż 14- letnia mieszkanka Grajewa ukradł artykuły przemysłowe na kwotę ok. 12 zł. Towar w stanie nienaruszonym oddano pracownikowi sklepu, nieletnią przekazano pod opiekę rodzicom.

10.02.2011

Nielegalny połów ryb
Około godziny 11.45 funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej podczas patrolowania jeziora rajgrodzkiego zatrzymali dwóch mężczyzn – mieszkańca Grajewa i Rajgrodu, którzy dokonali nielegalnego połowu ryb.

11.02.2011

Kradzież portfela
O godzinie 16.00 w sklepie przy ul. Piłsudskiego nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracownicy sklepu dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością, który znajdował się za ladą.

12.02.2011

Kolizja drogowa
O godzinie 14.08 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący passatem – mieszkaniec Szczuczyna, podczas zmiany pasa ruchu przy skręcie w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu
i uderzył w nissana, którym kierowała mieszkaniec Szczuczyna. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.
Kolizja drogowa
O godzinie 16.39 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Kopernika doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący passatem – mieszkaniec Grajewa, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w fiata, którym kierowała mieszkanka Prostek. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

14.02.2011

Kradzież z włamaniem do gołębnika
O godzinie 7.46 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 13/14.02. 2011 r., nieznany sprawca włamał się do gołębników i ukradł 72 sztuki gołębi. Wartość start właściciel oszacował na kwotę około 15000zł.
Kradzież mienia
O godzinie 9.41 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Piłsudskiego miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracownicy sklepu ukradł sweter wartości około 79 zł.
Zniszczenie mienia
O godzinie 10.24 dyżurny został poinformowany, że w okresie czasu od 12.02.- 14.02.2011 roku nieznany sprawca przeciął trzy opony w oplu zaparkowanym na posesji przy
ul. Kopernika. Wartość strat właściciel oszacowana kwotę 900 zł.

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.