Wiadomości

Kronika 997

22.11.2010

Kradzież sklepowa

Około godziny 13.20 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Wojska Polskiego w Grajewie miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec  Grajewa ukradł artykuły spożywcze na kwotę ok. 70 zł. Sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym.

23.11.2010

Kradzież tablic rejestracyjnych

O godzinie 19.57 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż w Mieczach złodzieje ukradli tablicę rejestracyjną z chevroleta. Właściciel oszacował straty na kwotę 40 zł.

24.11.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 15.50 dyżurny został poinformowany, że za Szczuczynem w kierunku Łomży doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący oplem - mieszkaniec powiatu kolneńskiego, nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył passata, którym kierował mieszkaniec Ełku. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

Około godziny 21.00 mieszkanka Grajewa poinformowała dyżurnego, że kierując golfem na ul. Ełckiej w Grajewie została uderzona przez  drugi samochód, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, że sprawcą kolizji był mieszkaniec Grajewa, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Kierujący byli trzeźwi. Mężczyzna został ukarana mandatem karnym.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 22.05 policjanci z Rajgrodu w miejscowości Pieńczykowo zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Okazało się, że mężczyzna był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało przeszło  promil alkoholu w organizmie.

25.11.2010

Kradzież sklepowa

Około godziny 10.00 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9PSK w Grajewie miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkanka Grajewa  ukradła artykuły spożywcze na kwotę ok. 10zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem karnym.

Kolizja z udziałem trzech pojazdów

O godzinie 15.50 dyżurny został poinformowany, że na ul. Przemysłowej doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierująca audi – mieszkanka Grajewa, nie zachowała należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechała na tył subaru, którym kierował mieszkaniec Grajewa, a następnie w zaparkowanego citroena. Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

Kradzież sklepowa

Około godziny 12.00 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Dwornej w Grajewie miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze na kwotę ok. 7 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem karnym.

25.11.2010

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 23.50 na ul. 9 PSK w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego fordem. Okazało się, że mężczyzna, obywatel Rumunii był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało przeszło 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.