Wiadomości

Kronika 997

Kronika 997


04.10.2010

Kolizja drogowa z udziałem trzech pojazdów

O godzinie 13.28 dyżurny został poinformowany, że w Gutach doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech pojazdów. Policjanci ustalili, iż  kierujący tirem - mieszkaniec gm. Raciąż nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył bmw, którym kierowała mieszkanka gm. Szczuczyn. Kierująca bmw z kolei uderzyła w poprzedzającego ją forda, którym kierował mieszkaniec Gołdapi. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

05.10.2010

Osoba poszukiwana

O godzinie 20.15 w Grajewie na. ul. Sportowej policjanci zatrzymali 23- letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

07.10.2010

Kradzieże sklepowe

Wczoraj na terenie Grajewa doszło do trzech kradzieży sklepowych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w sklepie przy ul. Dwornej. Mieszkanka Grajewa ukradła towar na kwotę prawie 11 zł. Do kolejnej kradzieży doszło w sklepie przy ul. 9 PSK. W tym przypadku mieszkaniec Grajewa ukradł artykuły spożywcze na kwotę prawie 25 zł. Trzecia kradzież również miała miejsce w sklepie przy ul 9 PSK. Mieszkaniec gm. Prostek  ukradł towar na kwotę 1.39zł. Wszyscy sprawcy kradzieży zostali ukarani mandatami karnymi.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 17.12  na drodze do miejscowości Niedźwiadna zatrzymano nietrzeźwego kierującego ciągnikiem rolniczym – mieszkańca gminy Szczuczyn. Badanie alkomatem wykazało przeszło 2 promile alkoholu w organizmie.

KPP w Grajewie

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.