poniedziałek, 25 października 2021

Wiadomości

Kronika 997

Kronika 997


23.08.2010

Kradzież oleju napędowego

O godzinie 6.57 mieszkaniec Grajewa powiadomił dyżurnego o tym, że w okresie czasu od 21- 23.08.2010 z trzech samochodów ciężarowych zaparkowanych na ul. Kolejowej, złodzieje ukradli około 1000 litrów oleju napędowego.

O godzinie 8.45 mieszkaniec Grajewa powiadomił dyżurnego o tym, że w okresie od 21-  23.08.2010 z samochodów ciężarowych zaparkowanych przy ul. Elewatorskiej złodzieje ukradli około 1100 litrów oleju napędowego. Właściciel pojazdów oszacował starty na 4500 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 9.05 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Szczuki doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący mercedesem - mieszkaniec Łodzi, zasnął w czasie jazdy i najechał na tył poprzedzającego go forda, którym kierował mieszkaniec Warszawy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi Nikt nie doznał obrażeń ciała. Dodatkowo wyszło na jaw, że mieszkaniec Warszawy nie posiada prawa jazdy. Za kierowanie bez uprawnień został ukarany mandatem karnym.

24.08.2010

Kradzież pilarki spalinowej

O godzinie 9.00 dyżurny został poinformowany, że w okresie od 21-22.08.2010 z pomieszczenia gospodarczego w Szczuczynie  na ul. Kilińskiego, złodzieje ukradli pilarkę spalinową. Właściciel oszacował starty na 750 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 18.42 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Szczuki doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący kia – obywatel Niemiec nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z oplem, którym kierował mieszkaniec Mińska Mazowieckiego. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

25.08.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 20.40 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 w Popowie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący fordem – mieszkaniec Niećkowa nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z chevroletem, którym kierował mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

26.08.2010

Wybicie szyby w samochodzie

O godzinie 12.35 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie nieznany sprawca w nocy z 25/26.08.2010 roku wybił tylna szybę w oplu. Pojazd był zaparkowany przy  ul. Nadstawnej. Właściciel pojazdu oszacował starty na 500 zł.

27.08.2010

Kradzież z włamaniem

O godzinie 6.49 mieszkaniec Grajewa powiadomił dyżurnego o tym, że w nocy z 26/27.08.2010 roku z budynku gospodarczego przy ul. Kolejowej w Grajewie, złodzieje ukradli dwie łopaty, kilof i łomik. Właściciel oszacował starty na kwotę 250 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 12.31 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący mitsubishi – obywatel Litwy nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z fiatem, którym kierował również obywatel Litwy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kolizja drogowa

O godzinie 12.33 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Kopernika doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący mercedesem - mieszkaniec Grajewa, nieprawidłowo omijał inny pojazd, natomiast kierujący fordem-  inny mieszkaniec Grajewa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przy włączaniu się do ruchu, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Obaj kierującym, sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami karnymi.

28.08.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 13.48 dyżurny został poinformowany, że w miejscowości Opartowo doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący fiatem - mieszkaniec Augustowa, nieprawidłowo wykonał manewr zawracania i doprowadził do zderzenia z mitsubishi, którym kierował mieszkaniec Białegostoku. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kradzież sklepowa

O godzinie 15.25 dyżurny został poinformowany, że w sklepie na os. Południe miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec Łomży ukradł artykuły spożywcze na kwotę 12 zł. Sprawca kradzież został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 20.40 dyżurny został poinformowany, że na trasie Zalesie- Kędzierowo doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący corsą - mieszkaniec Pieńczykowa, nieprawidłowo wykonał manewr wymijania i doprowadził do zderzenia z astrą, którym kierował mieszkaniec miejscowości Koniecki Małe. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi.  Nikt nie doznał obrażeń ciała.

29.08.2010

Kradzież tablic rejestracyjnych

O godzinie 10.48 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż w Grajewie przy na os. 1000-lecia złodzieje ukradli tablicę rejestracyjną z samochodu Skoda Fabia. Właściciel oszacował straty na kwotę 100 zł.

Kradzież sklepowa

O godzinie 14.34 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze na kwotę ok.  15 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem karnym.

KPP w Grajewie

poniedziałek, 25 października 2021

Kronika 997 - Ełk

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.