niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11256 wyświetleń

Kronika 997

02.08.2010

Potrącenie sarny

O godzinie 20.46 na trasie 65 na odcinku Ruda – Ciemnoszyje kierujący oplem, mieszkaniec Pruszkowa potrącił sarnę, która wbiegła na jezdnię.

03.08.2010

Kradzież pokryw studzienek kanalizacyjnych

O godzinie 8.04 mieszkaniec Grajewa poinformował dyżurnego, że w nocy z 2/3.08.2010 roku złodzieje ukradli 7 sztuk pokryw od studzienek kanalizacyjnych zamontowanych na drodze na ul. Owocowej w Grajewie. Wartość start oszacowano na kwotę 400 zł.

Uszkodzenie opony

O godzinie 9.17 dyżurny została poinformowany, że nieznany sprawca uszkodził oponę w golfie. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 200 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 13.41 w Szczuczynie na ul. Sportowej doszło do kolizji drogowej. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący kia obywatel Niemiec nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył audi, którym kierował mieszkaniec gm. Wąsosz. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

04.08.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 12.54 na trasie 65 doszło do kolizji drogowej.  Na miejscu policjanci ustalili, iż kierujący citroenem, mieszkaniec Pułtuska nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania i zderzył się z golfem. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

05.08.2010

Osoby poszukiwane

O godzinie 6.55 policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane, na podstawie nakazu wydanego przez sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

06.08.2010

Kolizja drogowa

O godzinie 13.42 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 w miejscowości Toczyłowo doszło do kolizji drogowej. Policjanci na miejscu ustalili, iż kierujący golfem mieszkaniec Biebrzy, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył forda, którym kierowała mieszkanka gm. Grajewo. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

07.08.2010

Kradzież sklepowa

O godzinie 10.03 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Dwornej miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec Grajewa ukradł artykuły spożywcze i przemysłowe na kwotę ok. 7 zł. Sprawca kradzież został ukarany mandatem karnym. Towar w stanie nienaruszonym oddano pracownikowi sklepu.

Kradzież sklepowa

O godzinie 15.20 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec gm. Grajewo ukradł artykuł przemysłowy na kwotę ok. 15 zł. Sprawca kradzież został ukarany mandatem karnym. Towar w stanie nienaruszonym oddano pracownikowi sklepu.

Potrącenie Łosia

O godzinie 21.55 na trasie 65 Ruda – Ciemnoszyje, kierujący toyotą mieszkaniec Ełku potrącił łosia, który wbiegł na jezdnię.

08.08.2010

Kradzież sklepowa

O godzinie 11.00 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkaniec Grajewa ukradł artykuły spożywcze na kwotę około 2 zł. Sprawca kradzież został ukarany mandatem karnym. Towar w stanie nienaruszonym oddano pracownikom sklepu.

Kolizja drogowa

O godzinie 13.08 dyżurny został poinformowany, że ul. Plac Niepodległości  w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierujący mercedesem, podczas wykonywanie manewru cofania uderzył w poloneza, którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia w kierunku Łomży. Natychmiast o zdarzeniu dyżurny poinformował podległe patrole. Policjanci z „drogówki” zatrzymali kierującego mercedesem w Gutach. Okazało się nim mieszkaniec pow. Augustów. Mężczyzna został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Z promilami za kierownicą

O godzinie 18.30 w miejscowości Przechody gm. Grajewo policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem. Okazało się, że 54- latek jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazał ponad 3,1 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż stracił je wcześniej również za jazdę pod wpływem alkoholu.

Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

W dniu 08.08.2010 roku w rejonie klubu Hades w Grajewie zostały znaleźne klucze od mieszkania. Właściciel proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grajewie, telefon 086 273 02 37

 

KPP w Grajewie

Komentarze (1)

Informacje sa chyba "troszke" o tydzien opoznione!
Mamy dzis juz konieec dnia 16.08.2010 r a ostatnia
wiadomosc podana z dnia 08.08.br.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.