Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11093 wyświetleń

Kronika 997

15.01.2010
Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji

O godzinie 17:50 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 doszło do kolizji. Kierujący Volkswagenem, mieszkaniec Grajewa wykonując manewr wyprzedzania innego pojazdu spowodował boczne zderzenia z samochodem ciężarowym, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili , że sprawca kolizji prowadził auto mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed Sądem.


16.01.2010
Dzikie zwierzę przyczyną kolizji

 O godzinie 20:20 dyżurny został poinformowany, że na odcinku drogi Guty – Popowo doszło do kolizji. Mieszkaniec Wyszkowa, który kierował samochodem ciężarowym marki Daf potrącił łanię, która nagle wtargnęła na drogę. Zwierzę uciekło w stronę pobliskiego lasu. Na skutek zderzenia w samochodzie została uszkodzona przednia atrapa oraz lampa.

 

17.01.2010
Kradzież paliwa

Po godzinie 8:00 dyżurny został poinformowany, że na stacji benzynowej między Popowem a Grajewem doszło do kradzieży paliwa. Kierowca BMW zatankował paliwo na kwotę 220 zł, a następnie bez uiszczenia opłaty odjechał w kierunku Grajewa. Policjanci zatrzymali samochód, którym poruszał się sprawca kradzieży, obywatel Estonii oraz 3 pasażerów. Mężczyzna zapłacił za skradzione paliwo oraz został ukarany mandatem.

Kolizja drogowa

Około godziny 18:00 na trasie Guty – Szczuczyn doszło do kolizji drogowej. Kierowca Volkswagena Passata, mieszkaniec gm. Wąsosz nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków atmosferycznych, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu.

Źródło: KPP w Grajewie

piątek, 30 września 2022

Odwołane VI Regaty Żeglarskie OSP

czwartek, 29 września 2022

Ełk. Samochód osobowy uderzył w budynek

Komentarze (1)

fajnie coraz wiecej gostków jezdzi pod wpływem alkoholu mają więcej odwagi mistrzowie kierownicy .Przykre ale prawdziwe dobrze że nikomu nic się nie stało .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.