Wiadomości

Kronika 997

08.01.2010

Kolizja drogowa
O godz. 11.22 dyżurny został poinformowany, że na ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierujący seatem, mieszkaniec gm. Grajewo nieprawidłowo wykonywał manewr cofania i uderzył w opla, którym kierował mieszkaniec Miałkiny Górnej. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa z nietrzeźwym kierującym
O godz. 13.56 dyżurny został poinformowany, że na ul. Świętojańskiej w Wąsoszu doszło do kolizji drogowej. Kierujący ciągnikiem rolniczym, mieszkaniec gm. Wąsosz nie zachował należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu i uderzył w Fiata Uno, którym kierowała mieszkanka gm. Wąsosz. Okazał się, że kierujący cięgnikiem był w stanie nietrzeźwości. Alkomat wykazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

09.01.2010

Kolizja drogowa

O godz. 22.15 dyżurny został poinformowany, że na trasie Popowo- Guty doszło do kolizji drogowej. Kierujący VW Passatem, mieszkaniec Grajewa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu.

10.01.2009

Pożar na ul. Wojska Polskiego

Około godz. 6.10 dyżurny został poinformowany, że na ul .Wojska Polskiego zaistniał pożar poddasza w budynku mieszkalnym. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Kolizja drogowa
O godz. 16.45 dyżurny został poinformowany, że na trasie Popowo - Guty doszło do kolizji drogowej. Kierujący BMW, mieszkaniec Warszawy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu.

KPP w Grajewie


piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.