środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

Kronika 997

07.12.2009
Uszkodzenie mienia

Dyżurny został poinformowany, że w okresie czasu od 04.12/ 05.12.2009 nieznany sprawca, wybił szybę okienną w barze na ul. Piłsudskiego. Wartość strat wynosi 350 zł.

Kolizja drogowa
O godzinie 15:00 dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ul. Kopernika i Targowej doszło do kolizji drogowej. Mieszkanka Grajewa, która kierowała Golfem, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w bok Toyoty, którym kierowała mieszkanka gm. Rajgród. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

Krzycząc wystraszyła sprawców
Około godziny 18:30 na Os. Południe została zaczepiona kobieta przez grupę młodych mężczyzn. Jeden z nich usiłował wyrwać jej torebkę. Kobieta krzycząc zwróciła uwagę ludzi. Napastnicy uciekli. 

Kradzież anteny „CB”
W dniu 05.12.2009r. w godzinach nocnych w Szczuczynie na ul. Kilińskiego nieznany sprawca z samochodu należącego do mieszkańca gm. Szczuczyn ukradł antenę „CB” wartości 150zł.08.12.2009r.
Uszkodzenie mienia

Dyżurny został poinformowany, że w godzinach nocnych przy bloku na Os. Sienkiewicza w Szczuczynie, nieznany sprawca uszkodził 4 opony w samochodzie marki Seat Toledo.

Kolizja drogowa
Dyżurny został poinformowany, że na ul. Mazowieckiej w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec Grajewa, który kierował  KIA nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Dewoo, którym kierowała mieszkanka gm. Tykocin. Jak się okazało kobieta posiada zakaz kierowania pojazdami wszystkich kategorii. Kobieta za swój czyn odpowie przed Sądem, a mężczyzna za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.


09.12.2009
Uszkodzenie mienia

O godzinie 11:05 policjanci na Os. Południe ujawnili wybitą szybę w golfie. Wartość strat wynosi 150zł na szkodę mieszkanki Grajewa.

Kradzież drewna
O godzinie 12:35 dyżurny został poinformowany, że w dniach 04.12/05.12.2009 z gruntów rolnych w rejonie miejscowości Toczyłowo  nieznany sprawca dokonał kradzieży 6 sztuk wyciętych drzew brzozy na szkodę mieszkanki gm. Grajewo.


10.12.2009r.

Uszkodzenie mienia

Mieszkanka Nowej Wsi poinformowała telefonicznie dyżurnego KPP w Grajewie, że po zaparkowaniu samochodu Ford Escord  przy ulicy Szkolnej w Grajewie zauważyła, że jest on uszkodzony. Okazało się, że mieszkaniec Godlewa, który kierował polonezem wykonując manewr zawracania spowodował zagrożenie w ruchu  i uszkodził i pojazd. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawcę ukarano mandatem.

Kradzież
O godzinie 17.08 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany przez pracownika sklepu przy ul. 9 PSK o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Policjanci udali się na miejsce w celu ustalenia danych okazało się, że jest to mieszkaniec Grajewa. Złodziej został ukarany mandatem.
KPP Grajewo

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.