piątek, 7 października 2022

Wiadomości

Kronika 997

07.12.2009
Uszkodzenie mienia

Dyżurny został poinformowany, że w okresie czasu od 04.12/ 05.12.2009 nieznany sprawca, wybił szybę okienną w barze na ul. Piłsudskiego. Wartość strat wynosi 350 zł.

Kolizja drogowa
O godzinie 15:00 dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ul. Kopernika i Targowej doszło do kolizji drogowej. Mieszkanka Grajewa, która kierowała Golfem, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w bok Toyoty, którym kierowała mieszkanka gm. Rajgród. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

Krzycząc wystraszyła sprawców
Około godziny 18:30 na Os. Południe została zaczepiona kobieta przez grupę młodych mężczyzn. Jeden z nich usiłował wyrwać jej torebkę. Kobieta krzycząc zwróciła uwagę ludzi. Napastnicy uciekli. 

Kradzież anteny „CB”
W dniu 05.12.2009r. w godzinach nocnych w Szczuczynie na ul. Kilińskiego nieznany sprawca z samochodu należącego do mieszkańca gm. Szczuczyn ukradł antenę „CB” wartości 150zł.08.12.2009r.
Uszkodzenie mienia

Dyżurny został poinformowany, że w godzinach nocnych przy bloku na Os. Sienkiewicza w Szczuczynie, nieznany sprawca uszkodził 4 opony w samochodzie marki Seat Toledo.

Kolizja drogowa
Dyżurny został poinformowany, że na ul. Mazowieckiej w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec Grajewa, który kierował  KIA nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Dewoo, którym kierowała mieszkanka gm. Tykocin. Jak się okazało kobieta posiada zakaz kierowania pojazdami wszystkich kategorii. Kobieta za swój czyn odpowie przed Sądem, a mężczyzna za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.


09.12.2009
Uszkodzenie mienia

O godzinie 11:05 policjanci na Os. Południe ujawnili wybitą szybę w golfie. Wartość strat wynosi 150zł na szkodę mieszkanki Grajewa.

Kradzież drewna
O godzinie 12:35 dyżurny został poinformowany, że w dniach 04.12/05.12.2009 z gruntów rolnych w rejonie miejscowości Toczyłowo  nieznany sprawca dokonał kradzieży 6 sztuk wyciętych drzew brzozy na szkodę mieszkanki gm. Grajewo.


10.12.2009r.

Uszkodzenie mienia

Mieszkanka Nowej Wsi poinformowała telefonicznie dyżurnego KPP w Grajewie, że po zaparkowaniu samochodu Ford Escord  przy ulicy Szkolnej w Grajewie zauważyła, że jest on uszkodzony. Okazało się, że mieszkaniec Godlewa, który kierował polonezem wykonując manewr zawracania spowodował zagrożenie w ruchu  i uszkodził i pojazd. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawcę ukarano mandatem.

Kradzież
O godzinie 17.08 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany przez pracownika sklepu przy ul. 9 PSK o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Policjanci udali się na miejsce w celu ustalenia danych okazało się, że jest to mieszkaniec Grajewa. Złodziej został ukarany mandatem.
KPP Grajewo

czwartek, 6 października 2022

Wojewodzin. Konkurs kulinarny "Ale tort"

czwartek, 6 października 2022

Wycinka drzew będzie prostsza?

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.