niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

Kronika 997

20.11.2009

Kolizja drogowa

O godzinie 7: 30 dyżurny został poinformowany, że na ul. Kopernika w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierowca Mercedesa Sprintera , obywatel Litwy nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył samochodu marki KIA , którym kierował mieszkaniec gm. Grajewo. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa
O godzinie 11:  05  dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. 9PSK w Grajewie doszło do kolizji. Kierująca Renaultem, mieszkanka gm. Grajewo skręcając na ul. 9PSK nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla Volkswagena Golfa, którym kierował mieszkanka Grajewa. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

Kolizja drogowa
O godzinie 12 : 40  w Grajewie na skrzyżowaniu  w miejscowości Szymany  doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec Grajewa, który kierował Volkswagenem Passatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu , podczas zmiany pasa ruchu  w trakcie wyprzedzania zajechał drogę mieszkańcowi gm. Grajewo, który kierował Mercedesem Sprinterem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Kolizja drogowa
O godzinie 12 : 50 dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ul. Krasickiego z ul. Koszarową zderzyły się dwa samochody. Kierowca Volkswagena Golfa , mieszkaniec gm. Grajewo nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z Fiatem 126 p, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Kierowca Fiata został przewieziony do szpitala. W wyniku zdarzenia doznał stłuczenia lewego barku i głowy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

22.11.2009

Uszkodzenie mienia

Po godzinie 1:00 dyżurny został poinformowany, że w miejscowości Wojewodzin, prawdopodobnie około północy nieznana osoba podpaliła wycieraczkę oraz drzwi w domu oraz uszkodziła lampę oświetleniową. Ognia spowodowało straty na kwotę 2400 zł.

23.11.2009
Kradzież mienia
O godz. 16.10 mieszkaniec Grajewa poinformował o włamaniu do jego mieszkania. Nieznany sprawca dokonał kradzieży aparatu fotograficznego, laptopa, tostera, czajnika. Właściciel oszacował straty na ok. 3600 zł.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzeń
- informuje KPP Grajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.