niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11493 wyświetleń

Kronika 997

03.11.2009

Kolizja drogowa

O godzinie 13.20 dyżurny został poinformowany, że na trasie nr 61 w rejonie miejscowości Popowo doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec Barczewa, który podczas postoju oplem nie upewnił się wcześniej o ewentualnym zagrożeniu na drodze, otworzył drzwi pojazdu w momencie gdy omijał go autobus marki Mercedes, którym kierował obywatel Rosji i uszkodził drzwi w oplu.

Sprawca kolizji, właściciel osobówki został ukarany mandatem karnym.

Nieletnia sprawczynią kradzieży

O godzinie 14:30 dyżurny został poinformowany przez pracownika sklepu przy ul. Wojska Polskiego w Grajewie, że doszło do kradzieży. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że sprawczynią kradzieży jest  12 letnia dziewczyna, mieszkanka gm. Grajewo. Ponadto ustalono, że nieletnia dokonała kradzieży innych artykułów szkolnych oraz zabawek ze sklepu przy ul. Piłsudskiego w Grajewie. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to 69, 42 zł.

Nieletnia za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.


04.11.2009

Kradzież drewna

Po godzinie 15:00 dyżurny został poinformowany, że od października do 04.11.2009 z lasu położonego w rejonie miejscowości Wąsosz nieznany sprawca dokonał wyrębu, a następnie kradzieży 3 sztuk drzewa o wartości 500 zł.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

 

05.11.2009

Kolizja drogowa

O godzinie 14:50 dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ul. Zielonej z ul. Dolną w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec Grajewa, który kierował samochodem osobowym marki Fiat Uno nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzył się z samochodem marki Seat Toledo.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

KPP Grajewo

Komentarze (3)

Ciekawe czyj to seat :D

Coś w ąsoszu za dużo tych złodziei.Wkażdej kronice się znajdują :(Smutna

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.