środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 5974 wyświetleń

"KREW – darem życia"

Uprzejmie informujemy, że trwa XI edycja ogólnopolskiego programu pod hasłem "OGNISTY RATOWNIK - GORĄCA KREW".

Włączając się po raz kolejny do tej akcji Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie w porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku Terenowy Oddział w Łomży oraz Parafią p. w. Trójcy Przenajświętszej organizuje akcję integracyjną oddawania krwi.

Pobieranie krwi zostanie przeprowadzone w dniu 30 lipca 2016 r. od godz. 09.00 do godz. 14.00 (rejestracja do godz. 13.00) na parkingu przy Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie. 
 

Jednocześnie informujemy, że osoby zgłaszające się do oddania krwi powinny mieć:

- ukończone 18 lat (dowód tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL),
- masę ciała powyżej 50 kg,
- dobry stan zdrowia.

Przed oddaniem krwi dozwolony jest lekki niskotłuszczowy posiłek.


Dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej
mł. bryg. Kazimierz Golubiewski

 

Komentarze (4)

Dlaczego nie ma takiej akcji w rajgrodzie , a po drugie to w rajvrodzie nic nie ma

dlaczego powyżej 50 kilo? może mi ktoś wytłumaczyć?

do rajgrodzianka. najpierw trzeba zacząć się udzielać a nie tylko narzekać ze nic się nie dzieje ... a jeżeli już coś jest zorganizowane jakoś nikogo nie widać ;) pozdrawiam

Do nn jak zwykły szary czlowiek moze sie udzielac dostep jest tylko nieliczynych po pierwsze nie informuje sie o jakis wydarzeniach czy imprezach tydzien przed impreza jak bylo dotej pory ' jedynie w tym roku co drgnelo .po drugie o zblizajacych sie imprezach powinno byc glosno ;ani bilbordow ani ogłoszenia w internecie tylko na stronie rzedu miasta.a po trzecie jak zyje to niepamietam aby jaki kolwiek byl punkt oddania krwi i oczym tu dyskutowac.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.