Kultura i rozrywka

Kreatywni z gimnazjum nr 1

PG nr 1 w finale konkursu "Kreatywność nie zna granic"

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Grajewie (Natalia Milewska, Natalia Gładkowska, Jakub Cebeliński, Dawid Nieznański, Grzegorz Manturo) wraz z opiekunem - p. Eweliną Kamińską uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu grupy dzieci i młodzieży z 17 różnych szkół z Polski, Białorusi i Ukrainy. W dniach 19-21 września we Lwowie odbył się turniej finałowy konkursu "Kreatywność nie zna granic”.

Celem inicjatywy była integracja edukacyjna i kulturalna dzieci z Polski, Białorusi i Ukrainy w ramach „Dnia Europejskiej Współpracy”. W trakcie spotkania uczniowie PG nr 1 wzięli udział w turnieju transgranicznym, którego celem było zdobycie różnorodnych sprawności. Uczestnicy mieli możliwość  doskonalenia swoich umiejętności i zainteresowań podczas zajęć tanecznych i sportowych. Młodzież miała również okazję zobaczyć historyczne centrum Lwowa, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
PG 1
Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.