Sport

  • 3 komentarzy
  • 10449 wyświetleń

Krajowy finał unihokeja

Wyjazd Szkoły Podstawowej nr 2 na krajowy finał unihokeja w Elblągu

W dniach 14 - 16 czerwca br. uczennice w składzie: Weronika Zaborowska, Natalka Zyskowska, Klaudia Rydzewska, Wiktoria Kozikowska, Joanna Bobrowska, Martyna Efir, Agata Puc, Ewa Chmielewska, Wiktoria Wiśniewska, Justyna Włóczko, brały udział w XX Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o "Puchar Bałtyku" w Elblągu (Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej).

Dziewczęta uzyskały prawo startu w wyżej wymienionych zawodach dzięki zwycięstwu w Finale Województwa Podlaskiego. Szkoła zajęła w rozgrywkach krajowych XV miejsce, lecz dzięki konfrontacji z najlepszymi drużynami w kraju dziewczęta zdobyły nowe doświadczenia oraz w znaczący sposób poprawił swoje umiejętności, które zostaną wykorzystane w kolejnych latach. Wyjazd został zorganizowany dzięki zaangażowaniu dyr. ZSM nr 2 Barbary Ciszewskiej, za co serdecznie dziękują zawodniczki oraz nauczyciele.

 Karol Tuzinowski
 Adam Cudny


Komentarze (3)

Niestety ,ale żeby pokonac najlepsze krajowe drużyny od lat ,trzeba wyłącznie nastawic sie na trening Unihokeja.Mimo to wielkie gratulacje i powodzenia w dalszych latach :>

Brawo dziewczyny z SP2

niezla wycieczka byla z dyrektorko i panami nawet nad morzem sie bylo..............

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.