sobota, 13 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 10900 wyświetleń

Kradzieże na ul. Działkowej

Grajewscy funkcjonariusze ustalili i zatrzymali trzech sprawców kradzieży. Mężczyźni z niezabezpieczonego budynku gospodarczego ukradli m.in. elektryczny silnik z pompą i grzejniki oliwne. Teraz cała trójka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w styczniu bieżącego roku. Wówczas sprawcy weszli do niezabezpieczonego budynku gospodarczego na ulicy Działkowej w Grajewie skąd ukradli różne przedmioty miedzy innymi elektryczny silnik z pompą, dwa oliwne grzejniki oraz inne metalowe elementy. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na kwotę 4000 zł.

Dzięki intensywnej pracy mundurowych, ustalono sprawców tej kradzieży. Wczoraj zostali zatrzymani. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Grajewa w wieku 37, 40 i 49 lat. Funkcjonariusze w znacznej części odzyskali skradzione przedmioty. Część z nich odnaleziono w budynku gospodarczym należącym do jednego ze sprawców. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem
- informuje KWP w Białymstoku
Komentarze (14)

złodziei łapią ale chuliganów,ktorzy bija niewinnych ludzi-bez komentarza.

to im teraz dadzą - zwłaszcza za grzejniki "oliwne"

Wreście złodziei złapali a poco wypuszczaja? Zeby dalej kradli i ludziom krzywde robili.

nom za grzejniki (oliwne ) to powinni wpierdziel dostac ,a moze to byly gaje oliwne ?! jak widac Fortuny nie zrobili na kradzionym ! Tylko tryby kola Fortuny ich dopadły mackami wymiaru sprawiedliwosci !!

a moze nie nieli na chleb nie ktozy kradno na rozpuste tych lepac i do wiezienia pozamykac

a kogo to okradli z działkowej?

śmieszne na chleb nie mieli !!!! to niech się nieroby i złodzieje za pracę wezmą nic kradzieży nie usprawiedliwia i dobrze im tak Ktoś porządny to głodny siedział będzie a nie pujdzie kraśc woli iśc poprosic najlepiej powiedziec na chleb nie mieli ŻAL!!!!

Dobrze im tak niech odpowiedzą za swoje czyny złodzieje

Brawo dla Policji !!! Trzej muszkieterowie złapani

DO MIESZKANCY !!! naucz się poprawnie pisac po Polsku i nie broń złodzieji bo nic ich nie usprawiedliwia bo nikt inny tego komentarza nie napisał jak sami winni kradzieży he he Bo jak się wysłowic nie umieją to tym bardziej poprawnie napisac JAJA !!!

Do mieszkancy :(:(:( Dla rozpusty to kobiety podnoszą do góry biusty a nie się kradnie jeżeli na chleb nie mieli to powinni iśc ukraśc chleb a nie grzejniki chore to !!!!

A ty skąd wiesz [ n] ze to były grzejniki co to za różnica

Do ty !!! ja wiem bo umiem czytac co pisze w raporcie policyjnym na początku dodanego artykułu a ty skoro nie umiesz czytac ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj a różnica jest taka że grzejnikiem się darmozjady nie najedzą a chlebem i owszem !!!

Dobrze święci w końcu zostali ujęci ha ha ha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.