poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 7393 wyświetleń

Kradzież sprzętu wędkarskiego

12 lipca br. policjanci grajewskiej jednostki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu wędkarskiego, pozostawionego przez właściciela w łódce nad brzegiem jeziora Dreństwo. O losie odpowiedzialnego za kradzież, 49-letniego mieszkańca gminy Rajgród zadecyduje teraz sąd.
 

W godzinach wieczornych dyżurny grajewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży wędki. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy Rajgród. Z informacji przekazanej funkcjonariuszom wynikało, że 63-latek zostawił wędkę w łódce, nad brzegiem jeziora Dreństwo i poszedł do swojego domku letniskowego. Po chwili wrócił i zauważył, że z łódki zginęła wędka. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 2000 zł. O swoich spostrzeżeniach natychmiast poinformował Policję.

Błyskawiczna akcja policjantów zmierzająca do ustalenia "amatora cudzej własności" spowodowała, że złodziej został zatrzymany. Mundurowym pomógł policyjny pies, który doprowadził funkcjonariuszy do jednej z posesji nad jeziorem. W wyniku przeszukania pomieszczeń gospodarczych policjanci odzyskali skradziony sprzęt, który trafił do właściciela a złodziej - do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzuty kradzieży, a jego sprawą zajmie się teraz sąd. - informuje KPP w Grajewie

 

Komentarze (2)

Zwykle chamstwo.

Chamstwo a potem mówią ze Polacy to zlodzieje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.