środa, 25 maja 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 7767 wyświetleń

Kradli drewno z lasu

 

Grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym pijany 22-latek wraz z 26-letnim kolegą przewozili skradzione z lasu drewno. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, patrolując teren gminy Szczuczyn, zatrzymali do kontroli drogowej osobowego fiata, którym poruszało się dwóch młodych mężczyzn. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący pojazdem jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 22-letni kierowca oraz 26–letni pasażer dodatkowo przewozili samochodem drewno, które prawdopodobnie wcześniej ukradli z państwowego lasu na terenie gminy Szczuczyn. Podczas przeszukania stodoły 22-latka policjanci odnaleźli kolejne fragmenty ściętych drzew. Zabezpieczone drewno o łącznej wartości około 650 zł zostało przekazane leśniczemu. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży, a kierowca fiata dodatkowo zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przez sądem.

Komentarze (7)

Panie wladzo. bardzo znikoma szkodliwosc czymu. Mam nadzieje, ze jakis sedzia Z Grajewa wykarze sie przecietna inteligencja i posle tych "bohaterow" do prac spolecznych na okres jednego miesiaca. Prace te beba wykonane na terenie miasta Cukierkowo lub Scyzorykowo, i po ptokach. Kara jak czyn nie bedzie restrykcyjny i moze okazac sie bardzo pozyteczny dla spoleczenstwa dwoch miejscowosci i bardzo edukacyjny dla dwoch panow.

Przygłupów nie sieja sami się rodzą i pewnie jeszcze biorą 500+...:))

Kradną drewno ,okradają cmentarze i jeszcze ryby kłusują?Wsadzić takich do pierdla i niech pracują pod nadzorem

A czy tu pisze że jest okradniety cmentarz bądź klusownictwo ryb chyba wyraźnie pisze DREWNO więc nie dodawaj od siebie żadnych bredni bo Twoje zdanie jest tu zbędne i to chyba sąd decyduje o tym jak ich ukarać a nie ludzie więc niech każdy pilnuje siebie a nie innych bo nigdy niewiadomo co się komu w życiu przytrafi

przyzwolenie na kradzież redaktorze pozostałość po komunie złodziei karać bezwzględnie by to odczuli

co to znaczy znikoma szkodliwość czynu? jakby cię ktoś okradł to byś mówił inaczej

kto ma lepkie ręce nic go nie oduczy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.