Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11479 wyświetleń

Koszty Dni Grajewa 2007

Przebieg obchodów Dni Grajewa 2007

Dnia 30 czerwca 2007 roku odbył się Święto 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. Uroczystości obchodów Święta rozpoczęły się zbiórką uczestników na placu przy Urzędzie Miasta . gdzie ..Strzelcy" pełnili wartę przy pomniku, wciągnięto flagę na maszt i odśpiewano Hymn Państwowy. Po wysłuchaniu wystąpienia Prezesa K.BŹ 9 PSK. i 9 PSK AK. złożono kwiaty pod pomnikiem, następnie zebrani przemaszerowali ulicami miasta na teren dawnych koszar 9 PSK - do klubu Hades. Podczas przemarszu grała orkiestra wojskowa, po drodze złożono też wiązanki pod Pomnikiem Niepodległości przy Izbie Pamięci Ziemi Grąjewskiej. Przy klubie Hades została odprawiona Msza Święta, wystąpienia okolicznościowe wygłosili: Prezes KBŻ 9 PSK i 9PSK AK, Burmistrz Miasta Grajewa, Starosta Powiatu Grajewskiego oraz goście. Wręczono odznaczenia i wyróżnienia jak również złożono kwiaty pod tablicą pamiątkową. Po    Apelu Poległych i Salwie Honorowej uczestnicy uroczystości przemaszerowali na teren ZS nr 2 im. 9 PSK gdzie podziwiano inscenizację walk z okresu IX. 1939 roku. odbył się pokaz musztry paradnej, walki wręcz i pokazy kawaleryjskie.

Dnia 30 czerwca 2007 roku odbył się V Ogólnopolski Przegląd Kapel Podwórkowych Grajewo 2007. Miejscem przeglądu była scena plenerowa przy klubie Hades natomiast organizatorem Miejski Dom Kultury w Grajewie przy współudziale Urządu Miasta Grajewo oraz Polskiego Radia Białystok S.A. W przeglądzie brało udział 9 kapel z terenu całej Polski.

MDK Grajewo

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (4)

No , troszkę to wyniosło : D

Produkty żywnościowe dla kapel 3373,02 ?! to co oni takiego spożywali w ciągu jednego dnia? 60 zł na dziecko zasiłku rodzinnego na cały miesiąc ma mi wystarczyć a on bawią się za ponad 3 tysiące.Ciekawe ile w tej żywności było procentu?Wielkie sławy:kapele podwórkowe z Grajewa...szkoda słów co roku to samo albo gorzej,
A teraz pytanie do władz, ile miasto Grajewo przeznaczyło na stypendia dla młodzieży?

A na reklamę kina nie ma? podpowiedzcie gdzie mozna sprawdzic że w Grajewie jest kino? Zadna gazeta anie stron ainternetowa ni eprzytacza takiej lokalizacji.

To ja dziękuję za TAKIE "Dni Grajewa"!!!!!!!! Te pieniądze można było w lepszy sposób rozdysponować!!!!!!! A to tylko jeden wieczór. "Dni Grajewa" owszem, ale nie za te koszty.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.