poniedziałek, 15 września 2025

Kultura i rozrywka

Korycińska Noc Świętojańska

KORYCIŃSKA NOC ŚWIĘTOJAŃSKA

22 czerwca 2019, w Parku Kulturowym Korycin Milewszczyzna.

Park Kulturowy jest nową atrakcja na mapie województwa podlaskiego. To zrekonstruowane średniowieczne grodzisko z pełna infrastrukturą edukacyjną, rekreacyjną i turystyczną. W otoczeniu średniowiecznego grodziska obędzie się wieczorna impreza dostosowana dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Każda kobieta, dziewczynka będzie miała okazję upleść wianek podczas warsztatów.

Wieczorem, na plaży nad rzeką Kumiałka w otoczeniu wielkiego ogniska i światła pochodni odbędzie się spektakl teatralny Pan Tadeusz wystawiony przez Korycińską Grupę Teatralną, będzie rownież występ Chóru EPOKA oraz inne występy artystyczne o których mowa w programie. Wielkim widowiskiem będzie wieczorny pokaz Teatru ognia na majdanie grodziska.

piątek, 12 września 2025

"Uśmiech lekiem na wszystko" Grajewo 2025

piątek, 12 września 2025

Dyskusyjny Klub Filmowy "W Starym Kinie"

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.