wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8895 wyświetleń

Kontrole drogowe

Policjanci w trakcie kontroli miejsca zagrożonego w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili kierowcę samochodu osobowego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 54km/h. W konsekwencji mężczyzna stracił prawo jazdy, a ponadto został ukarany wysokim mandatem karnym. Jest to w tym roku 53 przypadek zatrzymania prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym na terenie powiatu grajewskiego.


 (21.11.2016) w godzinach wieczornych grajewscy policjanci dokonywali kontroli prędkości w miejscowości Guty, gdzie, zgodnie ze wskazaniem na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość. Po godzinie 19:00 policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się pojazd jedzie z prędkością 104 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego osobową Mazdą do kontroli drogowej. 26–letni mieszkaniec powiatu grajewskiego nie kwestionował tego, że popełnił wykroczenie. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Z uwagi na fakt, że młody kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do starosty z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące. - KPP w Grajewie

Komentarze (3)

Jaka jest różnica, czy mnie pojazd puknie z prędkością 50 km/h, czy 150? Z tą drugą prędkością puknięcie jest bardziej humanitarne, bo nie będę się męczyła.

Co za debilny komentaż ?

nie o takie jej pukniecie chodziło ;-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.