piątek, 22 września 2023

Wiadomości

Kontrola szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Pracownicy Urzędu Gminy Grajewo przeprowadzają kontrole od 4 września 2023 r.

Podczas kontroli sprawdzane umowy oraz dokumenty potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych przez przedsiębiorców uprawnionych do prowadzenia działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych lub osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni i transportu nieczystości ciekłych. Kontrole będą przeprowadzane na terenie nieruchomości bądź w siedzibie Urzędu Gminy Grajewo po wcześniejszym wezwaniu właściciela danej nieruchomości do okazania niezbędnych dokumentów.

Ponadto informujemy, że osoby, które nie mają jeszcze podpisanych umów na opróżnianie zbiorników bezodpływowych i osadników przydomowych oczyszczalni ścieków powinny to uczynić bezzwłocznie.

 

Podstawa prawna
Zarządzenie Nr 495/23 Wójta Gminy Grajewo z dnia 2023-08-16 w sprawie przeprowadzenia kontroli zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Grajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.