wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 6724 wyświetleń

Konsultacje społeczne

Konsultacje społeczne

         Burmistrz Miasta Grajewo uprzejmie informuje mieszkańców Miasta, że od marca postanawia się przeprowadzić z mieszkańcami Grajewa konsultacje społeczne dotyczące wydzielonej części budżetu Miasta Grajewo na 2015 r.

         Przedmiotem konsultacji są propozycje jednorocznych zadań należących do kompetencji Miasta, zgłoszone do budżetu obywatelskiego.

         Uprawnieni do udziału w konsultacjach są mieszkańcy Miasta posiadający czynne prawo wyborcze.

         Celem konsultacji jest uzyskanie od mieszkańców Miasta propozycji zadań do budżetu obywatelskiego oraz dokonanie wyboru zadań do tego budżetu.

         Przewidywana kwota środków przeznaczonych na budżet obywatelski wynosi 110 000,00 zł (sto dziesięć tysięcy złotych).

         Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu konsultacji budżetu obywatelskiego oraz sposobu i trybu przeprowadzenia konsultacji zawiera Uchwała Nr V/40/15 Rady Miasta Grajewo z dnia 26 lutego 2015 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących budżetu obywatelskiego na 2015 r.

(UM Grajewo)

 

Komentarze (13)

A ja chce, żeby cos w końcu zrobili z tych piniądzy, a nie plac zabaw, bo gdzie ja stary na plac pujde, mam sie bujac na hustawkach, czy zjerzdzac na slisgawce. A morze by drugi basen zrobili blirzej mnie, bo daleko mi chodzic, żeby sie troszku pohlapac. Za stary już jestem by kilometry ganiac na tych moich kulasah.

obywatel stary , a mały to je to samo i huśtawki ci pasio.

do obywatel:może zorganizują jakieś zajęcia z ortografii...

Jak umie tak pisze,jakis emerytowany belfer sie odezwal.

I już w trakcie pisania tej notatki 10 000 wyparowało. Gdzie ja się pytam?

Oj lepiej niech nie budują tego drugiego basenu,bo jeszcze się nam literat obywatel utopi

Czy nie mozna zaczac porzadkowac tzw Park Central..w park za urzedem bez sensu wp...o 100.000 w roku 2014..juz jak zaczeto, to by sie przydaly chociaz alejki wyłozyc polbrukiem jak to w normalnych parkach .,..a tam typowo grajewska robota bez sensu i składu w połowie..jak wszystko.. w grajewku..zmarnowane pieniadze..a w 2015 jak znamy zycie pewnie cos w szkole nr 1 wykombinowane zostanie..

mnie tam już nałka nie potszebna, za stary jestem na dyrdymały

do abc: wyuczyłeś się za kasę starych i cwaniaka udajesz. Może doczekasz ich lat ????

siedź dziadek w domu i nigdzie nie wychodź,poćwicz lepiej ortografię

Niech coś w końcu zrobią z ulicą Traugutta albo Placem Niepodległości
LUDZIE ,TO JEST CENTRUM
a nie wygląda

Jak to wszystko ładnie brzmi tylko co z tego wynika . Patrzmy na dworzec PKP miało być następnego dnia, to wszystko jest odwracaniem uwagi. Zycze powodzenia i wytrwalości

To nie jest dworzec PKP. PKP nie sa wlascicielem tego budynku i nie byly zainteresowane tym budynkiem. PKP nie sa zainteresowane nawet utrzymaniem stanowiska kasowego w tej dziurze zwanej Grajewem. Dlaczego z pieniedzy podatnikow ma byc remontowany budynek, ktorego nikt nie chce.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.